top

Skialpové rukavice Dynafit

Rukavice Dynafit ® skialpovéjsou navrženy tak, aby splňovaly očekávání parašutistů. Odolná, lehká, s velmi vysokou nepromokavostí a prodyšností.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -27%
  Skialpové rukavice Dynafit Radical Softshell Gloves - mokarosa
  Skialpové rukavice Dynafit Radical Softshell Gloves - mokarosa
  včetně DPH 1159 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1199 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 1600 Kč (-27%)

  wish list

 2. -35%
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - black
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - black
  včetně DPH 1669 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1739 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 2600 Kč (-35%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Lyžařské rukavice Dynafit - kvalitní a ekologická výroba

Značka Dynafit vytváří jen ty nejkvalitnější produkty pro milovníky rychlých horských stezek. Pokud jste fanouškem parašutismu, určitě budete potřebovat správné oblečení, které udrží vaši tělesnou teplotu v pohodlí bez ohledu na intenzitu vašeho úsilí. Rukavice Dynafit skit jsou proto ideální volbou. Účinně izolují od chladu a zároveň umožňují zachovat příjemnou úroveň prodyšnosti. Výrobky s výrazným logem sněžného leoparda jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Vodoodpudivé impregnace používané při výrobě neobsahují extrémně škodlivé PFC. Některé materiály použité při výrobě jsou navíc recyklovány

Moderní design chránící před přechlazením!

Rukavice Dynafit Skialpovéjsou výrobky, které jsou nejčastěji založeny na větruodolném řešení. Používané membrány jsou jak vlastní technologie, tak technologie od externích renomovaných partnerů. Ať už si vyberete model s Dyna-Shell™ Windproof nebo GORE-TEX® Infinium™, vaše ruce budou chráněny před rychlým prochladnutím a větrem. Rukavice jsou také impregnovány materiálem DWR, který pomáhá zvýšit odolnost rukavic proti promočení. Lyžařské rukavice Dynafit zahrnují také modely se zvýšenou izolací. Vybírat můžete z modelů Polartec® nebo výrobků zateplených syntetickou výplní PrimaLoft®, která je dobře známá outdoorovým nadšencům. Poskytuje izolační vlastnosti srovnatelné s prachovým peřím, ale na rozdíl od něj není tak citlivá na vlhkost.

Podívejte se na rukavice Dynafit skialpovév horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této ceněné značky. Od rukavic přes bundy a kalhoty až po lyže Dynafit! každá z nich vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů bude při této náročné disciplíně perfektně fungovat. Umožní vám zůstat v suchu a udržovat optimální tělesnou teplotu. Rukavice Dynafit pro skialpinismus zahrnují modely pro muže i ženy. Každý si tak najde výrobek, který dokonale vyhovuje tvaru a velikosti jeho ruky.