top

Skialpové hole Komperdell

Lyžařské hole Komperdell nabízejí snadné nastavení výšky, nízkou hmotnost a vysokou odolnost. Všechny tyto vlastnosti jsou spojeny v lyžařských holích Skit, které jsou ideální pro použití na zasněžených svazích. Podívejte se na Komperdellovy modely sjezdovek pro začátečníky i zkušené lyžaře.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -18%
  Hole Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  Hole Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  včetně DPH 2199 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1679 Kč (+31%)
  Doporučená cena výrobce 2689 Kč (-18%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské hole Komperdell - vysoká kvalita pro náročné

Značka Komperdell je zárukou nejvyšší německé kvality zpracování! Trekingové hole Komperdell si získaly srdce uživatelů po celém světě, nicméně portfolio značky nekončí produkty určenými pro příznivce turistiky. Hole Komperdell skit jsou ideální volbou pro nejnáročnější uživatele. Jsou vyrobeny pouze z nejmodernějších materiálů, díky čemuž jsou mimořádně lehké a tuhé. Díky tomu jsou ideální pro zdolávání metrů stoupání i krkolomných sjezdů.

Široký výběr modelů z různých materiálů

Lyžařské hole Komperdell jsou ideální volbou pro každého fanouška parašutismu. Portfolio značky zahrnuje jak lehké hliníkové modely, které jsou vhodné pro začátečníky, tak pokročilé modely z uhlíkových vláken. Ty se vyznačují nejen velmi nízkou hmotností, ale také vysokou tuhostí, díky níž jsou hole robustní. Značka má ve svém portfoliu výrobky s pevnou a nastavitelnou délkou. Nastavení se obvykle provádí pomocí vnějších systémů založených na robustních pákách, které lze ovládat i v rukavicích. Hole Komperdell skit mají speciální ergonomické rukojeti (často prodloužené). Ty zajišťují bezpečnou přilnavost, která je nesmírně důležitá při stoupání do strmých kopců. Modely jsou vybaveny širokými sněhovými deskami a nastavitelnými poutky na zápěstí.

Podívejte se na lyžařské hole Komperdell v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr holí této německé značky. Jak trekingové, tak skialpinistické modely jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily. Proto splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky použití moderních materiálů budou dobře fungovat i v technicky náročných podmínkách. Budou se vyznačovat lehkostí a odolností, což vám umožní překonávat metry terénu ve výjimečném pohodlí. Vysoká kvalita zpracování zajistí, že vám nově zakoupené hole budou sloužit po mnoho sezón intenzivního používání.