top

Komperdell

Komperdell je značka, která se od svého vzniku specializuje na výrobu holí pro horské aktivity. Lehké, spolehlivé a moderní trekové hole, na nordic walking a lyžování jsou ty, které často volí všichni aktivní lidé. Prohlédněte si výrobky Komperdell vyznačující se nejvyšší kvalitou zpracování!
21
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce
 1. -29%
  Hole Komperdell Explorer Contour Powerlock Compact

  wish list

 2. -30%
  Hole Komperdell Trekmaster Powerlock Compact

  wish list

 3. -30%
  Hole Komperdell Explorer Contour Powerlock

  wish list

 4. -30%
  Hole Komperdell Contour Titanal II Foam

  wish list

 5. -30%
  Hole Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  Hole Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  1 724 Kč 2 463 Kč

  wish list

 6. -30%
  Hole Komperdell Highlander Cork
  Hole Komperdell Highlander Cork
  1 026 Kč 1 467 Kč

  wish list

 7. -22%
  Trekové hole Komperdell Hikemaster Powerlock SS22

  wish list

 8. -30%
  Hole Komperdell Carbon C3 Pro Compact

  wish list

 9. -30%
  Hole Komperdell Carbon C3 Pro
  Hole Komperdell Carbon C3 Pro
  2 589 Kč 3 699 Kč

  wish list

 10. -30%
  Hole Komperdell .FXP Trail
  Hole Komperdell .FXP Trail
  2 424 Kč 3 463 Kč

  wish list

 11. -30%
  Hole Komperdell Carbon FXP.4 Approach Vario Compact

  wish list

 12. -30%
  Hole Komperdell Carbon FXP.4 Approach Vario

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce

Moderní výrobky Komperdell

Výrobce se ve své nabídce zaměřuje především na hole a patří k předním dodavatelům tohoto typu vybavení na světě. Špičkové modely používají profesionální sportovci, včetně alpských lyžařů. Čím jsou produkty Komperdell výjimečné? V první řadě nejvyšší kvalitou zpracování. Každý prvek holí je propracován do nejmenších detailů. Důležitý je materiál hřídelí, tvar rukojetí, popruhy nebo zajišťovací mechanismy výškově nastavitelných či skládacích modelů. Inženýři společnosti Komperdell zajišťují, aby všechny tyto prvky byly nejvyšší kvality. Za zmínku stojí, že špičkové modely holí využívají nejmodernější dostupné technologie a konstrukční řešení. Ultralehká a extrémně pevná uhlíková vlákna se používají u modelů, kde je prioritou nízká hmotnost. Karbonové hole jsou častou volbou profesionálů, kteří hledají nejlepší dostupné vybavení.

Hole pro lyžaře a turisty

Rakouská značka nabízí hole pro téměř všechny horské aktivity. Katalogy společnosti zahrnují mimo jiné profesionální sjezdové hole Komperdell používané v závodech Světového poháru. Jedná se o propracované konstrukce, které kombinují lehkost, pevnost a dokonalou aerodynamiku. Hole Komperdell jsou oblíbenou volbou milovníků alpského lyžování a jsou ideální pro zimní výlety na upravené sjezdovky. Modely z lehkého kovu jsou velmi odolné, což je ideální pro další cesty. Skialpové a freeridové hole Komperdell mají zcela odlišnou konstrukci. Zde je nutné mít možnost nastavit výšku tak, aby vyhovovala stoupání. Moderní uzamykací systémy zabraňují náhodnému sklopení holí a zároveň zaručují odpovídající tuhost celku. V nabídce značky samozřejmě nemohly chybět ani hole pro běh na lyžích. Trekingové hole Komperdell jsou velmi důležitou součástí sortimentu. Jsou ideální jak na krátké túry, tak na několikatýdenní putování po horských stezkách. Nejlehčími modely v nabídce rakouské značky jsou běžecké hole a hole pro nordic walking Jsou připraveny pro rychlý pohyb na stezkách a jsou ideální pro závody a trénink.

Historie značky Komperdell

Komperdell byl založen již v roce 1922 ve Vídni Od samého počátku se specializovala na výrobu holí, které pomáhají turistům na horských stezkách, a také lyžařských holí. První modely byly vyrobeny z ořechového dřeva. Ačkoli zpočátku byla poptávka po těchto produktech malá, vše se změnilo s popularizací lyžování. V roce 1928 se společnost Komperdell stala jedním z lídrů ve výrobě lyžařských holí a zaměstnávala 50 lidí. Brzy byly dřevěné modely nahrazeny bambusovými holemi, které měly lepší výkonnostní vlastnosti. Až v roce 1948 se na trhu objevily kovové tyče Značka byla po celou dobu úzce spojena s lyžováním.

V 70. letech 20. století došlo ke skutečnému rozmachu hliníkových holí, které se vyznačovaly nízkou hmotností a vysokou pevností. Moderní materiál způsobil revoluci v nabídce značky Komperdell. Hole rakouského výrobce používalo mnoho olympijských vítězů v alpském lyžování. Velké oblibě se těšily také trekingové hole. Zavedení takových řešení, jako je dodatečné tlumení nebo možnost pohodlně složit hole, když nejsou potřeba, zvýšilo jejich pohodlí při používání. Značka, která neustále vylepšuje hole, v následujících letech zavedla do své nabídky i další produkty. Tak se objevily moderní chrániče na lyže a další sporty, sněžnice nebo rukavice. Značka Komperdell, která byla vždy spojována s horami, je v současnosti ceněna v mnoha zemích pro vysokou kvalitu svých výrobků a jejich vynikající funkční vlastnosti.

Hole a příslušenství značky Komperdell můžete si zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete široký výběr produktů rakouské značky. V nabídce najdete hole pro mnoho horských aktivit v létě i v zimě. Hole pro trekingové výpravy, pro zdolávání zasněžených tras, modely pro skialpinisty nebo lehké hole pro běžce - to je skutečně pestrá nabídka. Nezapomínáme ani na příslušenství k výrobkům Komperdell, které dále zvyšuje jejich funkčnost v náročných podmínkách.