top

Skialpové hole Dynafit

Lyžařské hole Dynafit nabízejí širokou škálu modelů pro milovníky skialpinismu. Vyberte si z modelů s nastavitelnou nebo pevnou výškou. Hůlky pro skialpinismus a závody, při kterých se rychle nabírá nadmořská výška.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské hole Dynafit - ideální volba pro náročné

Značka Dynafit je výrobce, který má mimořádně rozsáhlou kolekci lyžařského oblečení a vybavení. Díky širokému výběru modelů si každý může snadno vytvořit sadu vybavení, která dokonale vyhovuje jeho stylu pohybu v horách. Skialpové hole Dynafit jsou propracované do nejmenších detailů a vyrobené výhradně z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Díky tomu se vyznačují výjimečnou lehkostí a, což je neméně důležité, odolností, která nám umožní efektivní pohyb v technicky náročném terénu.

Široká nabídka modelů pro příznivce a příznivkyně skialpinismu

Lyžařské hole Dynafit nabízejí širokou škálu modelů pro každého. Značka nabízí modely s pevnou délkou i nastavitelné modely. Každý si tak snadno najde něco přesně pro sebe. Lyžařské hole jsou vyrobeny z hliníku nebo uhlíkových vláken. Oba materiály se vyznačují vynikajícími vlastnostmi. Levnější hliník je díky své vysoké tuhosti vhodný pro amatérské použití, ale pokud chcete mít zároveň opravdu nízkou hmotnost, je karbon tou správnou volbou. U nejmodernějších holí se používají také výztuhy z extrémně odolného materiálu - kevlaru. Hole Dynafit skit nabízejí bezpečný úchop. Díky prodlouženým rukojetím se během aktivity snadno přizpůsobíte strmosti terénu. Hole jsou vybaveny nastavitelnými poutky na zápěstí a pokročilými košíčky, které se dobře osvědčí na všech typech sněhu. U teleskopických modelů je použit systém upevnění, který minimalizuje riziko, že se tyče samy od sebe sklopí.

Vyzkoušejte hole Dynafit pro seskoky padákem v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této uznávané značky. Z lyže Dynafit až po pokročilé lyže, které jsou vhodné do každého terénu. Díky kombinaci maximální kvality provedení a moderních materiálů vám nově vybraný model poskytne maximální oporu. Ve stoupáních vás nebude příliš zatěžovat a bude vám dokonalým partnerem při každém sjezdu. Hole Dynafit skit jsou ideální volbou pro náročné uživatele, kteří chtějí minimální hmotnost a maximální spolehlivost.