top

Scrubba

Scrubba jsou inovativní pytle na prádlo, které znamenají revoluci v péči o oblečení na turistických výletech. Vodotěsný pytel Scrubba se speciálním struhadlem uvnitř umožňuje dosáhnout stejného účinku jako automatická pračka během několika minut. To vše mnohem rychleji a s menší spotřebou vody.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Pytle Scrubba - praní prádla všude možně

Značka Scrubba byla inspirována Kilimandžárem. V roce 2010 si její zakladatel Ash Newland vzal na čtyři měsíce volno od práce u australských soudů a rozhodl se vylézt na nejvyšší vrchol Afriky. Při přípravách na expedici však narazili na jeden nevyřešený problém. V zavazadlech si mohli vzít jen velmi omezené množství oblečení. To znamenalo, že během expedice museli každých několik dní prát na místě. Okamžitě je napadlo tradiční praní na valše. Ještě před cestou byly vyrobeny první prototypy Scrubby . Na jejich testování v Austrálii však nebyl čas, a tak první praní provedli již v Tanzanii, v městečku Moshi. Ačkoli se výsledky ukázaly jako velmi slibné, výrobek měl stále ještě velmi daleko k verzi, která by mohla spatřit světlo světa na outdoorovém trhu.

Původně se měly prací pytle Scrubba objevit jako licencovaný produkt. Nápad se však zcela změnil v roce 2011, kdy se Ash Newland rozhodl opustit svou práci v právnické firmě a soustředit se na uvedení výrobků Scrubba na trh. V roce 2012 se prací pytle poprvé objevily na crowdfundingové platformě a velmi rychle se podařilo shromáždit prostředky potřebné na projekt. Popravdě řečeno, poptávka po nich výrazně předčila předpovědi. Úspěch byl vykoupen tvrdou prací a stresem z toho, že musel zvládnout výrobu a expedici tak velkého množství objednávek. Takto vysoký zájem o výrobky Scrubba měl však také pozitivní vliv a umožnil rychlé rozšíření distribuční sítě po celém světě. Původně byly prací pytle navrženy pro milovníky trekkingu, ale nyní se staly velmi oblíbenými u mnoha dalších lidí. Ať už jedete kamkoli a nemůžete si s sebou vzít více věcí, prací pytel Scrubba vám dokonale poslouží. Na kempování, na cyklistické a kajakářské výlety, na služební cesty - kamkoli se vydáte, budete si prát podle svých podmínek.

Jak fungují prací pytle Scrubba?

Prací pytel je nejjednodušší způsob, jak si vyprat oblečení kdekoli - na dovolené, na treku nebo i doma! Během několika minut dosáhnete účinku podobného jako při praní v pračce a zároveň ušetříte vodu a energii. Použití pracího pytle Scrubba je velmi jednoduché. Za prvé do pytle nalijete vodu a vložíte do něj oblečení. Za druhé přidejte tekutý prací prostředek a pytel uzavřete. Za třetí se přebytečný vzduch vypouští speciálním ventilem. Za čtvrté třete oblečení o vnitřní stěny asi půl minuty až tři minuty. Posledním krokem je vyjmutí oděvu, jeho opláchnutí a pověšení k usušení. Jedná se o velmi jednoduché, pohodlné a rychlé řešení.

Díky čemu prací pytle skutečně fungují? Tajemství spočívá ve vnitřních kartáčích Scrubba , které připomínají tradiční valchu na prádlo. Účinné vyprání oblečení trvá jen několik minut. Zároveň je všechno uzavřeno ve vodotěsném pytli, takže se nic zvenčí neušpiní ani nezaplaví. Speciální ventil pro vypouštění vzduchu z pytle zajišťuje vysokou účinnost praní.

Prací pytle Scrubba v obchodě 8a.cz

Dobře víme, jak nepohodlné může být praní na cestách, a proto jsme výrobky této značky nemohli v naší nabídce pominout. Pytle Scrubba v různých velikostech jsou skvělým doplňkem vybavení pro turisty, táborníky nocující v divočině a příznivce stále populárnějšího karavaningu. Pohodlný způsob praní turistického oblečení kdekoli je neocenitelnou výhodou při vícedenních výletech. Značka Scrubba nabízí ke svým pytlům také další příslušenství, jako jsou popruhy pro snadné přenášení nebo mini věšáky a lana usnadňující sušení prádla v terénu.