top

SCOTT

SCOTT vyrábí produkty pro cyklisty, běžce a lyžaře. V nabídce najdete oblečení, helmy, boty a mnoho dalších produktů SCOTT vyrobených s využitím nejnovějších technologií a inovativních materiálů.
Zobrazení Mřížka Seznam

98 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

98 výrobky

na stránce
Vymazat

Značka SCOTT - lídr v inovacích

Značka SCOTT vznikla v roce 1958 a hned svým prvním výrobkem způsobila revoluci v lyžování. Za vším stál Ed Scott - talentovaný inženýr a nadšený lyžař žijící v Sun Valley ve státě Idaho. Právě tam byly vyvinuty první zúžené lyžařské hole z hliníku. Ty si rychle získaly oblibu a vytlačily z trhu klasické bambusové nebo ocelové modely. Od samého počátku se společnost SCOTT stala lídrem ve vývoji a zavádění nových technologií na sportovním trhu. Jen několik let po svém úspěšném debutu uvádí značka na trh první brýle určené speciálně pro motocyklisty. Sortiment brzy doplňují motocyklové boty a příslušenství. V roce 1971 se objevují první lyžařské boty amerického výrobce. Vyznačují se extrémně nízkou hmotností. Sortiment obohacují také lyžařské brýle SCOTT. Díky inovativnímu použití pěny ve ventilačním systému se brýle neomlží tak rychle jako u konkurenčních modelů. V roce 1989 představuje americký výrobce inovativní aerodynamická řídítka pro silniční kola. Jedná se o jeden z přelomových vynálezů v cyklistice. Právě s těmito řídítky vyhrává Greg Lemond závod Tour de France.

Devadesátá léta jsou obdobím rostoucí obliby MTB kol. V nabídce značky se objevují přední tlumiče a následně celoodpružená kola. SCOTT je první společností, která uvádí na trh horské kolo vyrobené z uhlíkových vláken. Průlomová konstrukce umožňuje špičkovým jezdcům vyhrávat světový pohár i olympijské hry. Konec 90. let je ve znamení lyžování. V roce 1997 výrobce představuje lyžařské oblečení a o rok později vlastní lyže. V roce 2006 byly vyvinuty první běžecké boty SCOTT. Známá značka tak oslovuje další skupinu sportovců - běžce. Po všechny tyto roky zůstává výrobce jedním z lídrů a hlavních inovátorů mezi cyklistickými značkami. Vznikají moderní systémy odpružení a stále lehčí rámy. V roce 2011 se objevuje první kolekce elektrokol SCOTT. Brzy přichází elektrická asistence také na kola MTB Enduro. V roce 2019 otevírá SCOTT své nové sídlo ve švýcarském Givisezu. Značka pokračuje v neustálých technologických inovacích.

Špičkové produkty pro letní i zimní aktivity

SCOTT má v současné době mimořádně širokou nabídku produktů pro milovníky mnoha aktivit. Do popředí se jistě dostává cyklistika. Mezi produkty, které značka nabízí, jsou jízdní kola všech typů - ultralehké silniční modely, výkonné MTB modely, moderní městská kola i stále populárnější elektrokola. Nabídku připravenou pro milovníky kol doplňuje cyklistické oblečení SCOTT, helmy na kolo, brýle, boty a mnoho dalších doplňků. Díky optimálnímu výběru materiálů se výrobky vyznačují velmi vysokým komfortem nošení a vynikající ochranou proti nepříznivému počasí. Již několik let je značka velmi dobře viditelná také na běžeckém trhu. Běžecké boty SCOTT, kraťasy, mikiny a trička pro běžce umožňují doplnit veškeré potřebné vybavení pro trénink i závody. Ve svých běžeckých botách výrobce skvěle využívá svých technologických předností, včetně použití karbonových výztuh v podrážkách. Americká značka má také rozsáhlou nabídku zimních výrobků. Lyžařské boty, bundy, helmy a brýle SCOTT jsou ideální pro zasněžené svahy.

Produkty SCOTT v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr produktů této světové značky s americkými kořeny. V našem obchodě najdete špičkové modely SCOTT využívající nejnovější technologická řešení, která udávají trendy na trhu. Potřebujete ještě lehčí cyklistické doplňky, ještě dynamičtější běžeckou obuv nebo moderní sportovní oblečení? Nabídka produktů SCOTT v internetovém obchodě 8a.cz vám jistě umožní najít ta nejlepší řešení.