top

Saxx

SAXX Underwear® je pohodlné spodní prádlo pro aktivní muže. V nabídce značky jsou boxerky, trička, kraťasy a legíny, které dokonale padnou na mužskou postavu. Podívejte se na jedinečné modely, které budou dobře fungovat při každodenním nošení i při outdoorových aktivitách.
32
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

32 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 položek

na stránce

Saxx - pánské spodní prádlo nabízející vysoký komfort

Musí být spodní prádlo pro muže nepohodlné? Tuto otázku si položil zakladatel značky Saxx v roce 2006. Po mnoha hodinách strávených na moři v těžkém nepromokavém obleku ho zajímalo, zda existuje nějaký způsob, jak zabránit tomu, aby pánské spodní prádlo způsobovalo nepříjemné otlaky. Ukázalo se, že je to naprosto možné. Stačilo jen navrhnout pánské spodní prádlo zcela od základu. Tato kategorie oděvů byla výrobci oděvů velmi zanedbávána. Stačilo přidat k našim boxerkám a slipům drobnost v podobě BallPark Pouch™. Jedná se o Saxx patentovaný vnitřní prostor oddělený látkovými panely. Zvenku je neviditelný, ale nošení spodního prádla je díky němu mnohem pohodlnější. Základem vývoje značky byly pánské boxerky. Ten, kdo je nosil, si nikdy nechtěl vyměnit spodní prádlo za jiné. Díky tomuto průlomu si značka rychle získala oblibu a její sortiment byl rozšířen o další výrobky, jako jsou lehká trička, mikiny a legíny pro maximální pohodlí jako první vrstva oblečení.

Proč je spodní prádlo značky Saxx tak pohodlné?

Co odlišuje boxerky značky Saxx, jsou především moderní řešení použitá v jejich střihu. Nejdůležitější technologií je jistě BallPark Pouch™ používaná u všech boxerek nebo trenýrek. Jedná se o zvláštní vnitřní prostor oddělený dvěma panely materiálu. Tím se snižuje riziko odření nebo podráždění. I při intenzivních a dynamických aktivitách je tak mužům zajištěn maximální komfort pohybu. Stejně důležitý je i vnější střih boxerek Three-D Fit™. Díky použití 9 panelů materiálu bylo možné boxerky dokonale přizpůsobit mužské siluetě. Díky tomu je eliminován tlak a boxerky sledují každý pohyb uživatele. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na správnou povrchovou úpravu všech spojů. Díky plochým švům, které jsou navíc pro příjemnější pocit otočené směrem k tělu, je nošení Saxxu mimořádně pohodlné a jednotlivé švy téměř neucítíte.

Široká nabídka značky

Mezi výrobky Saxx rozhodně vynikají pánské boxerky s inovativní technologií BallPark Pouch™. Ty tvoří základ celé řady. Značka však úspěšně rozšiřuje svůj sortiment. Doplňují ho pohodlná trička, mikiny, legíny nebo šortky. Všechny tyto materiály tvoří pohodlnou první vrstvu oblečení, která je ideální pro venkovní i každodenní nošení. Příjemné na dotek materiály a střihy přizpůsobené mužské postavě charakterizují každý z dostupných modelů. V obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních výrobků Saxx Underwear®.