top

Salomon Trekingové kalhoty

Trekingové kalhoty Salomon jsou modely pro turistiku a horolezectví. Díky výztuhám Salomon vydrží tyto kalhoty dlouhé kilometry.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové kalhoty Salomon na horské stezky i mimo ně

Značka Salomon je mimořádně všestranný výrobce horského vybavení, obuvi a oblečení. Její nabídka zahrnuje produkty pro treking, horský běh, lyžování a mnoho dalších horských aktivit. V nabídce jsou samozřejmě základní modely oblečení pro milovníky dlouhých treků na stezkách. Trekingové kalhoty Salomon jsou modely, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Optimálně zpracovaný střih znamená na jedné straně dobré padnutí a na druhé straně dostatečnou volnost pohybu při zdolávání nejnáročnějšího terénu. Trekingové kalhoty Salomon jsou dokonalým doplňkem vaší horské výbavy a nabízejí vysoký komfort v proměnlivých povětrnostních podmínkách.

Trekingové kalhoty Salomon jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů

Horské kalhoty Salomon jsou dokonalým oděvem, který splňuje všechny potřeby milovníků trailů. Softshellové kalhoty s technologií Salomon AdvancedSkin Shield jsou velmi oblíbené. Pokročilá tkanina je skvělým způsobem ochrany před chladivými poryvy větru. Je také vysoce elastická a dokáže vás udržet v pohodlí i na exponovaných částech stezky. Tkanina má také vysokou elasticitu pro jedinečnou volnost pohybu. Zvednout nohu výš v obtížných pasážích není problém. Kromě toho je k dispozici řada modelů z lehčích materiálů, které jsou ideální pro teplejší části roku a rychlejší trasy, kde je potřeba zvýšená prodyšnost. Minimalizace počtu kapes celou věc ještě více odlehčuje. Jsou skvělou volbou při rychlém pohybu v lehkých trekových botách Salomon. Většina trekových kalhot Salomon má dodatečné zesílení na kolenou a také na spodní části nohavic. Ty poskytují vynikající ochranu proti rychlému poškození kalhot o vyčnívající kameny. Ta chrání před odřeninami od trekových bot nebo od zubů krampů, které se otírají o kalhoty.

Trekingové kalhoty Salomon v obchodě 8a.cz široký výběr pro muže i ženy

Ať už si vyberete jakýkoli model, můžete si být jisti vynikajícím výkonem. Četné kapsy, tradičně umístěné po stranách, na zádech nebo na nohách, nabízejí dostatek prostoru pro nejmenší nezbytnosti. V závislosti na vašem vkusu jsou kalhoty k dispozici v různých střizích, od úzkých až po volnější. Díky použití elastických vláken žádné z nich neomezuje v pohybu, a zajišťuje tak maximální pohodlí bez ohledu na náročnost trasy.