top

Salewa Nástupové boty

Dojezdové boty Salewa jsou optimální volbou pro náročné horské stezky. Vynikají na kamenitých stezkách, nabízejí dokonalé přizpůsobení, vysokou přilnavost a přesnost při každém kroku.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -29%
  Nástupové boty Salewa Wildfire 2 - pale frog/black
  Nástupové boty Salewa Wildfire 2 - pale frog/black
  včetně DPH 3029 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2899 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 4300 Kč (-29%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Nástupové boty Salewa - ideální na horské stezky

Nástupové boty byla vytvořena pro horolezce, kteří se potřebovali nějakým způsobem dostat do obtížně přístupných stěn. V dnešní době se však tento typ obuvi vyvinul a přizpůsobil potřebám zkušených turistů, kteří se často pohybují po velmi náročných technických trasách, kde potřebují obuv, která jim zajistí přesnost. Přesně takové jsou přístupové boty Salewa, které si vybírají horolezci i turisté. Díky vysoké kvalitě a mnoha moderním technologickým řešením je obuv Salewa na trhu určovatelem trendů a je vždy v popředí. Nástupové boty jsou také oblíbenou volbou nadšenců pro via ferraty. To vše díky několika charakteristickým vlastnostem. Zaprvé, podrážky těchto turistických bot jsou vyrobeny z extrémně přilnavé gumy. Běhoun je tvarován tak, aby celá bota poskytovala dobrou oporu i na těch nejmenších schodech. Za druhé jsou boty dokonale chráněny proti snadnému poškození, i když se často dostávají do kontaktu s ostrými kameny. Za třetí, perfektně přiléhají k noze, což se projevuje v dokonalé kontrole každého kroku.

Moderní nástupové boty Salewa

Boty Salewa nejsou jen o moderním vzhledu, ale především o inovativních konstrukčních řešeních a technologiích, které se pod nimi skrývají. Několik z nich se nachází v horní části. Vybrané modely mají na vnější straně dodatečnou výztuhu v podobě řešení Exa Shell. Jedná se o speciální síťovinu z odolného materiálu trvale připevněnou k vnější vrstvě svršku. Chrání před snadným poškozením a zároveň rovnoměrně rozkládá všechny síly působící na svršek. Dalším známým řešením je systém 3F. Jedná se o speciální systém v podobě provazu nebo pásku, který umožňuje přesné přitažení paty k zadní části boty utažením tkaniček. Zajišťuje výjimečnou stabilitu a zaručuje, že se pata nezvedne ani na nejtěžších úsecích stezky. Standardem jsou dnes tkaničky vedoucí téměř ke špičkám, které dokonale přizpůsobí celou botu chodidlu a umožňují maximální citlivost při každém kroku.

Salewa - koupit nástupové boty v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit veškerou nástupové boty Salewa. Nejoblíbenější modely, jako je Wildfire nebo MTN Trainer, nabízíme v pánské i dámské verzi. Kromě toho si každý může vybrat verzi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich poskytuje vynikající ochranu proti vodě, takže je ideální pro deštivé dny i přechodná roční období. Ta zajišťuje zvýšenou prodyšnost v nejteplejších letních dnech. Model Mountain Trainer je navíc k dispozici ve speciální verzi Leather, v níž je většina prvků včetně podšívky vyrobena z přírodní kůže. Je to pocta milovníkům tradičních řešení.