top

Salewa boty

Boty Salewa znamenají maximální pohodlí, moderní design a nejnovější technologická řešení. Značka určuje nové trendy na outdoorovém trhu a nabízí obuv, která se skvěle osvědčí v horském terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

135 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Horolezecké boty Salewa Ortles Couloir - black/black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

135 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty Salewa pro více aktivit

Přes svou nepříliš dlouhou historii ve výrobě obuvi má společnost ve své nabídce mimořádně širokou škálu různých typů obuvi. Kolekce zahrnuje jak turistické boty pro jednodušší trasy, tak obuv potřebnou při zdolávání vysokohorských výzev. Čím se liší Salewa? Především moderní technologie a inovativní řešení. Tato značka je známá svým systémem 3F, který poskytuje optimální stabilizaci paty a zajišťuje dokonalé rozložení napětí v konstrukci boty. Také ve vybraných botách Salewa Alpine Fit byly vložky složené z několika prvků, které nabízely možnost dokonalého přizpůsobení noze. Tento výrobce je známý používáním moderních materiálů ve svršku. Nevyhýbá se ani použití speciálních syntetických výztuh nebo odolné pryžové podšívky. Díky tomu se boty vyznačují nejen vysokou odolností, ale také fantastickým vzhledem.

Pokročilé boty Salewa do hor

Horská obuv je specializovaná skupina, která se musí vyznačovat maximální spolehlivostí. To platí zejména ve vysokých nadmořských výškách, kdy může být každý detail rozhodující a může rozhodnout o tom, zda dosáhnete vrcholu a bezpečně se z něj vrátíte. Proto jsou boty Salewa určené do vysokých hor mimořádně propracované konstrukce. Od konkurence se liší především nízkou hmotností. I přes velmi pevnou a odolnou konstrukci je obuv velmi lehká, jak se na tuto kategorii bot sluší a patří. To umožňuje efektivní pohyb ve větších výškách. Vysokohorské boty Salewa Alpine Fit jsou kompatibilní s poloautomatickými nebo automatickými mačkami, takže jsou ideální pro použití na zasněžených a zledovatělých svazích.

Turistická obuv značky Salewa

Vyznavači dlouhých túr najdou v nabídce této značky také širokou škálu obuvi. Modely vhodné pro turistiku po horských stezkách ve všech ročních obdobích jsou ideální bez ohledu na povětrnostní podmínky. Boty Salewa s membránou GORE-TEX® Surround® jsou skvělou volbou pro turistiku v teplejší části roku. Nabízejí plnou ochranu před deštěm a zároveň zajišťují zvýšenou prodyšnost. Toto řešení chrání nohu před vnějšími podmínkami i nadměrným přehřátím při intenzivní chůzi.

Oblíbené jsou také výstupy v obuvi Salewa

Pro milovníky náročnějších cest a horolezecké nadšence připravil výrobce širokou nabídku přístupové obuvi. Ikonický model Salewa Mtn Trainer patří již mnoho sezón k nejoblíbenějším volbám pro delší trasy. V nabídce jsou samozřejmě i modely, které dokonale padnou na nohu a umožní vám zdolávat i jednodušší lezecké cesty. Nástupové boty nabízejí výjimečnou přesnost při pohybu ve skále. Polobotky zároveň nabízejí výrazně lepší větrání než kotníkové boty. Nabídka bot sahá od prodyšných modelů z lehké síťoviny až po boty z membrány a kůže.

Boty Salewa si můžete koupit v obchodě 8a.cz

V obchodě 8a.cz Najdete zde jak nové produkty, tak atraktivní akce. Boty Salewa pro téměř všechny horské aktivity jsou dokonalou kombinací nejnovějších technologických řešení a spolehlivosti. Obuv má také moderní design, který vám umožní na trase vyniknout, i když pro milovníky tradičních řešení jsou připraveny i tónované barevné kombinace. Ale co je nejdůležitější, obuv Salewa je především o pohodlí, i když strávíte celý den na stezce