top

Rukavice Dynafit

Rukavice Dynafit ® jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí, ať už se jedná o rukavice na běhání, lyžování nebo seskoky padákem. Nejlepší materiály a membrány, které udrží vaše ruce v teple a suchu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -24%
  Rukavice na běhání Dynafit Upcycled Light Gloves - poseidon
  Rukavice na běhání Dynafit Upcycled Light Gloves - poseidon
  včetně DPH 759Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 679Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 1000 Kč (-24%)

  wish list

 2. -27%
  Skialpové rukavice Dynafit Radical Softshell Gloves - mokarosa
  Skialpové rukavice Dynafit Radical Softshell Gloves - mokarosa
  včetně DPH 1159 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1199 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 1600 Kč (-27%)

  wish list

 3. -35%
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - black
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - black
  včetně DPH 1669 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1739 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 2600 Kč (-35%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Rukavice Dynafit pro skialpinismus a běžecké lyžování

Značka Dynafit je výrobcem, který je známý tím, že vytváří mimořádně kvalitní produkty. Ať už sáhnete po botách, vázání nebo skialpové rukavice Dynafit, můžete si být jisti, že výrobek, který si zakoupíte, bude vyroben do nejmenších detailů. Rukavice Dynafit představují širokou škálu modelů, které mají jediný úkol - poskytnout vám maximální tepelný komfort při bruslení nebo běhání v horách. Značka se zaměřuje na šetrnost k životnímu prostředí. Proto hydroizolační prostředky použité při jejich výrobě neobsahují extrémně škodlivé sloučeniny PFC. Většina rukavic je také alespoň částečně vyrobena z recyklovaných syntetických vláken, takže Dynafit dokázal snížit uhlíkovou stopu při výrobě oděvů!

Moderní design zaručuje tepelný komfort

Rukavice Dynafit jsou bez ohledu na svůj účel navrženy tak, aby nám umožnily zachovat maximální tepelný komfort. Díky nim zůstávají naše ruce v teple a příjemně suché, a to jak při aktivitě, tak při odpočinku. Účinně snižuje riziko ochlazení rukou, které může způsobit vysušení a popraskání pokožky a v krajním případě vést ke smrtelným omrzlinám. Mnoho modelů využívá moderní technologická řešení. Rukavice Dynafit mohou být proto vyrobeny z tkanin dodávaných renomovanou společností Polartec®. Stejně tak jsou vybaveny větruodolnými membránami GORE-TEX® Infinium™. Ať už si vyberete jakýkoli model, zajistíte si dlouhotrvající pohodlí při svých horských aktivitách. Dobře padnoucí zimní rukavice jsou nezbytnou součástí vašeho šatníku!

Rukavice Dynafit v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete rukavice Dynafit, které splní všechna vaše očekávání. Kolekce se skládá z pánských a dámských rukavic. Každý si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho plánům a preferencím. Neméně důležitou vlastností je, že rukavice Dynafit dokonale ladí s ostatním oblečením značky. Snadno si tak můžete vytvořit funkční a skvěle vypadající sadu pro běh v terénu i skialpinismus. Špičková kvalita zpracování zaručuje, že vás tato drobnost nikdy nezklame a vydrží vám mnoho sezón.