top

Rockland

Rockland je polská značka specializující se na produkty související s kempováním a turistikou. Široký výběr výrobků Rockland v obchodě 8a.cz doplní vybavení každého turisty.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
 1. -5%
  Trekingové hůlky karbonové Rockland Access Lite

  wish list

 2. -5%
  Hrnek Rockland Minimalist 600 ml
  Hrnek Rockland Minimalist 600 ml
  1 143 Kč 1 204 Kč

  wish list

 3. -18%
  Běžecké hole Rockland Distance
  Běžecké hole Rockland Distance
  1 235 Kč 1 507 Kč

  wish list

 4. -18%
  Běžecké hole Rockland Booster
  Běžecké hole Rockland Booster
  2 472 Kč 3 015 Kč

  wish list

 5. -20%
  Talířky pro trekingové hole Rockland

  wish list

 6. -8%
  Stan pro houpací síť Rockland Rock Castle

  wish list

 7. -33%
  Karbonové hole Rockland Rapid Carbo

  wish list

 8. -27%
  Turistický hrnec Rockland 2L

  wish list

 9. -27%
  Turistický hrnec Rockland 1L

  wish list

 10. -10%
  Příbory Rockland Premium Tools

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Stany Rockland pro pěší turistiku

Společnost Rockland nabízí několik modelů stanů. Většina z nich jsou kompaktní stavby, které jsou ideální pro pěší turistiku. K dispozici jsou stany pro 2 a 3 osoby a také sólo modely, které umožňují cestovat s různými skupinami lidí. Poměrně jednoduchá konstrukce a kvalitní materiály zajišťují, že stany poskytují účinnou ochranu před nepřízní počasí. Jsou vhodnou volbou pro letní výlety, kempování a výlety k jezeru. Mezi užitečné příslušenství stanů patří kolíky, opravné sady, náhradní podlážka a upínací šňůry. V případě ztráty jednotlivých kusů vybavení Vám umožní znovu získat plnou funkčnost stanů. Značka Rockland je zárukou solidního výrobku za přijatelnou cenu.

Turistické doplňky Rockland pro pohodlné kempování

Při přípravě na kempování se stanem je dobré pamatovat na několik užitečných doplňků. Výrazně zvyšují pohodlí při cestování se stanem. Při přípravě jídel v terénu bude nutné použít turistické nádobí. Funkční hrnce a hrnky z lehkého hliníku nebo příbory umožní pohodlné stolování před stanem. Na každé cestě se vám budou hodit také rychleschnoucí ručníky, které dokonale nahradí tradiční modely. Jsou velmi lehké a nezaberou mnoho místa v batohu nebo tašce. Při jízdě na kajaku a delších výpravách jsou vodotěsné vaky na vybavení nezbytností, protože chrání vaše vybavení před promočením. Pokud hledáte výrobky značky Rockland, obchod 8a.cz nabízí velký výběr.