top

Real Turmat

Real Turmat je značka lyofilizovaných jídel speciálně připravených pro všechny outdoorové nadšence, Nabídka zahrnuje široký výběr jídel, od výživných snídaní a obědů až po zahřívací polévky. Dehydratovaná jídla Real Turmat od společnosti Drytech jsou ideální volbou pro každý výlet.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

Vymazat

Real Turmat - lyofilizované jídlo s výjimečnou chutí

Tajemství značky Real Turmat spočívá především v procesu zmrazování potravin. Základem musí být samozřejmě správně připravené jídlo, které se nejprve uvaří tradičním způsobem. Vybírají se pouze ty nejkvalitnější suroviny, díky čemuž vzniká skutečně jedinečný pokrm. Aby se však zachovaly všechny jeho vlastnosti, včetně chuti a struktury, po dlouhou dobu, je nutné zbavit se téměř veškeré vody za přísně kontrolovaných podmínek. Podrobnosti tohoto procesu jsou známy pouze pracovníkům značky Real Turmat a institucím, které kontrolují potravinářské podniky. Vnějšímu světu jsou sděleny pouze obecné pokyny k procesu. Nejprve se potraviny bleskově zmrazí při velmi nízké teplotě. Načasování je v tomto procesu klíčové. Čím rychleji se potraviny zmrazí, tím lépe. Teplota se pak zvyšuje velmi pomalu. Díky tomu se z potravin odpaří téměř všechna voda. Zároveň neztrácí chuť, strukturu, vůni ani výživovou hodnotu. Jedná se o výjimečné lyofilizované potraviny od společnosti Real Turmat.

Historie výrobce Drytech

Aby mohla vzniknout produktová řada Real Turmat, musela se nejprve zrodit společnost Drytech. Ukázalo se, že jiskrou byl rok 1989, kdy Rolf Hansen jedl mimořádně chutný guláš, který mu připravila jeho žena. Přemýšlel, jestli by si mohl stejný guláš dopřát i mimo domov. Šlo nejen o to, aby byl pokrm vhodný ke konzumaci, ale především o to, aby si zachoval jedinečnou chuť a dokonalou strukturu s kousky masa nebo zeleniny. Tak se stalo, že Rolf Hansen byl odborníkem na technologii mražených potravin. Stále však zbývalo ujít dlouhou cestu a udělat spoustu práce. Od toho večera se Rolfova garáž proměnila v opravdovou laboratoř a on objevil tajemství lyofilizace potravin. Tak se zrodil výrobce lyofilizovaných potravin Drytech a jeho specializované lyofilizované jídlo Real Turmat pro všechny milovníky outdooru a hor. Dnes si na jídlech norské značky pochutnávají tisíce lidí po celém světě. Perfektně připravená jídla se vaří jak na mrazivých vrcholcích, tak v horkých tropech.

Kupte si lyofilizované pokrmy Real Turmat v internetovém obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr lyofilizovaných jídel od norského výrobce. Patří mezi ně klasická norská jídla i moderní pojetí skandinávské kuchyně. Při výběru lyofilizovaných pokrmů Real Turmat si můžete být jisti, že byly připraveny z těch nejkvalitnějších surovin. Ryby ze severských lovišť, čerstvá zelenina a ovoce - to vše se výrobci dodává podle sezóny, aby se jídla připravovala z co nejčerstvějších produktů. Díky optimálnímu výběru nutričních hodnot jsou jídla Real Turmat nejen sytá a chutná, ale především zdravá. Pokud hledáte pohodlně připravitelné, neokoukané jídlo na krátkou cestu nebo delší expedici, lyofilizovaná jídla norské značky vám budou vyhovovat. A nezapomeňte ochutnat jedinečný guláš, kterým příběh Real Turmat začal!