top

Rafiki

Značka Rafiki byla vytvořena lidmi, kteří milují lezení. Český výrobce horolezeckého oblečení má ve své nabídce všechny potřebné prvky výbavy pro každého milovníka výletů na skály.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Rafiki je oblečení vyrobené lezci pro lezce

Lezení je aktivita, jejíž obliba roste po celém světě. Tato aktivita přitahuje stále více lidí, kteří hledají dobrodružství v přírodě. Stejně jako u každé činnosti, i u této rozhoduje o vysokém komfortu správné oblečení. Toho jsou si dobře vědomi specialisté české značky Rafiki, kteří nabízejí kompletní řadu oblečení určeného speciálně pro lezce. Společnost byla založena lezci, a proto velmi dobře zná jejich potřeby. Jejich vlastní lezecké zkušenosti jim umožňují navrhovat kalhoty, mikiny a trička, které nejen skvěle vypadají, ale především dobře fungují při lezení.

Všechny modely Rafiki jsou navrženy tak, aby vám zajistily maximální pohodlí a volnost při lezení na skále, tréninku na umělé stěně nebo zdolávání náročných boulderů. Za prvé, střih oděvu je nesmírně důležitý. Při lezení je důležité zajistit maximální dosah rukou a nohou. Mikiny, trička nebo kalhoty vás nesmí omezovat při následných záchytech. Správně všité rukávy a nohavice, přídavné látkové klíny nebo látky s přidanými strečovými vlákny zaručují maximální volnost v oblečení Rafiki, ať už jde o trénink, závody nebo rekreační lezení. Za druhé, lezecké oblečení musí být prodyšné. Díky tomu se během aktivity cítíte pohodlně a tělo se nepřehřívá. Za třetí, lezecké oblečení musí být odolné, aby bez problémů vydrželo blízký kontakt se skalami. Kromě výše uvedených vlastností se výrobky české značky vyznačují také skvělým designem. Výrazné barvy jistě zaujmou všechny milovníky lezení.

Bundy, trička, lezecké kraťasy - Rafiki na léto

Při letních výletech do skal je prodyšnost klíčová. To je nezbytné při lezení na slunci nebo i ve stínu, když teploty výrazně stoupnou. Klíčem k úspěchu je použití správných materiálů, které nejenže poskytují správné technické vlastnosti, ale jsou také pohodlné při dalším pohybu. Mimořádně univerzální bavlněná trička Rafiki s lezeckou grafikou se skvěle hodí do teplejších podmínek na stěně i ve dnech odpočinku. V kombinaci s krátkými lezeckými šortkami tvoří skvělý komplet pro nejteplejší dny. Zejména pro ženy lezkyně existují fantastické dámské topy, které poskytují vynikající ventilaci. Strečové tkaniny optimálně padnou a technická vlákna zajišťují účinný odvod vlhkosti. Díky svému skvělému vzhledu jsou oděvy Rafiki oblíbené i pro každodenní nošení, ať už při pochůzkách ve městě, nebo při odpočinku v terénu. Zaručuje maximální komfort a pohodlí.

Lezecké oblečení Rafiki pro přechodná roční období

Nabídka českého výrobce zahrnuje mnoho modelů, které byly vytvořeny speciálně pro lezce, kteří se vydávají na skály i v chladnější části roku. Dobře připravené mikiny jsou ideální na jaře a na podzim, stejně jako na chladné letní večery a rána. Poskytuje potřebnou dávku tepla a plnou volnost pohybu. Při mírných teplotách budou nepostradatelné také dlouhé lezecké kalhoty Rafiki - dámské, pánské a dokonce i juniorské modely umožní vybrat si ten správný model lezcům všech věkových kategorií. Tyto modely jsou vyrobeny z vysoce odolné bavlny a jsou ideální pro kontakt se skalami. Speciální střihy dobře spolupracují s lezeckými úvazky a zajišťují vysoký komfort. Často se dodávají s typickými lezeckými doplňky, jako je místo pro kartáček na čištění chytů, poutka na přivázání pytlíku na magnézium nebo stahovací šňůrky ve spodní části nohaviček, aby nepřekážely při lezení. Lezecké legíny jsou také velmi oblíbené u lezkyň.

Rafiki – lezecké oblečení v obchodě 8a.cz

Pro lezce je klíčovým aspektem správné oblečení. Nejenže musí poskytovat nejvyšší možnou úroveň pohodlí a plnou volnost pohybu, ale musí také dobře vypadat a odrážet vlastnosti této jedinečné disciplíny a lidí, kteří ji provozují. Proto se Rafiki stává významnou silou na lezeckém trhu. Jedná se o dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti, jejímž výsledkem jsou vysoce propracované výrobky, které jsou mezi lezci velmi oblíbené a které zaujmou svým designem, barevností a vzory. Kromě fantastického oblečení jsou v nabídce také nejnutnější doplňky pro každého lezce. Taška na lano usnadňuje přepravu lezeckého vybavení a pytlík na magnézium pomáhá udržet vaše ruce v suchu. V našem obchodě 8a.cz si můžete vybrat ze široké nabídky výrobků českých značek, které vám zajistí ještě větší pohodlí při lezení.

Rafiki – oblíbené kategorie

Kalhoty Rafiki Lezecké kalhoty Rafiki Mikiny Rafiki Mikiny s kapucí Rafiki Mikiny bez kapuce Rafiki
Mikiny na zip Rafiki Lezecké mikiny Rafiki Trička Rafiki Kraťasy Rafiki Lezecké kraťasy Rafiki
3/4 kalhoty Rafiki Lezecká trička Rafiki