top

POC

POC jsou inovativní cyklistické a lyžařské výrobky, které zvyšují bezpečnost a nabízejí vysoký komfort při jejich používání. V naší nabídce najdete propracované přilby, chrániče, brýle, ale také jedinečné oblečení. Špičkové výrobky POC pro lyžaře a cyklisty jsou ideální pro Vaše aktivity v průběhu celého roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

111 výrobky

  1. -25%
    Cyklistické brýle POC Ora - opal blue/lens

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

111 výrobky

Vymazat

POC – bezpečnost je nejdůležitější

POC je švédská značka specializující se na výrobu a design přileb, brýlí a chráničů, které výrazně zvyšují bezpečnost při mnoha sportech. Díky samostatným produktovým řadám pro lyžování a cyklistiku nabízí značka vhodný model pro letní i zimní sporty. Značka POC byla založena v roce 2005 ve Švédsku a rychle si získala mezinárodní uznání. Jasným posláním značky je chránit životy a minimalizovat následky nehod při sportu. Přesné cíle společnosti umožnily plně se soustředit na vývoj zcela nových bezpečnostních řešení pro sport.

Vytvoření dvou platforem pro výměnu nápadů, POC Lab a WATTS Lab, umožnilo vědcům, lékařům a inženýrům spojit své síly. To vše s cílem hledat nová řešení, která ještě lépe ochrání cyklisty a lyžaře před následky nehod. Inovativní výrobky této švédské značky se těší vysoké reputaci mezi profesionálními jezdci. Logo POC je často k vidění na olympijských hrách, mistrovstvích světa a špičkových soutěžích po celém světě. Bezpečnost, kterou nabízejí výrobky POC, je dostupná i amatérským sportovcům a běžným cyklistům. Nejnovější technologie jsou na dosah ruky pro každého, kdo hledá nejdokonalejší řešení!

Výrobky značky POC pro cyklistiku

Jednou z hlavních činností švédského výrobce POC je cyklistika - silniční i horská. Letní sortiment zahrnuje přilby pro všechny milovníky dvou kol bez ohledu na to, na jakém typu kola jezdí. Aerodynamické silniční modely jsou ideální volbou pro ty, kteří rádi dosahují vyšších rychlostí na asfaltu. Více zabudované cyklistické přilby POC s kšiltem typu enduro osloví nadšence horských stezek a singletracků. Mezi milovníky jízdy v terénu jsou velmi oblíbenou volbou cyklistické chrániče POC Speciální modely, které neomezují pohyb a zároveň účinně snižují potenciální náraz v případě pádu. Pohodlné chrániče kolen, loktů nebo holenních kostí jsou cenným doplňkem výbavy každého enduro nebo downhill nadšence.

Nezáleží na tom, na jakém kole jezdíte, základem pohodlí je vždy správná volba cyklistického oblečení. V nabídce POC najdou vhodné modely příznivci všech typů kol. Ať už se jedná o kraťasy, trička a mikiny pro silniční cyklistiku, nebo o volnější MTB či enduro oblečení, POC má ty správné modely, které zajistí pohodlí a optimální výkon. Mezi mnoha dostupnými modely najdou vhodné oblečení i lidé, kteří jezdí do práce na kole každý den. Jedinečné výrobky POC jsou ideální pro náročný trénink, rychlé závody i nenáročné výlety po horských stezkách. Každý cyklistický nadšenec si v sortimentu značky najde produkty, které mu budou vyhovovat. Ideálním doplňkem pro každého cyklistu jsou cyklistické brýle POC Tyto modely jsou navrženy tak, aby dokonale fungovaly s přilbami. Dokonale ochrání vaše oči před náporem vzduchu, hmyzu nebo bláta. Vysoce kvalitní čočky zaručují dokonalé vidění i za zhoršených světelných podmínek.

Lyžařské vybavení švédské značky je té nejvyšší kvality

Nabídka značky POC na zimu je také velmi rozsáhlá. Skutečný ráj pro všechny milovníky všech druhů lyžování. Ať už lyžujete pouze na upravených sjezdovkách, dáváte přednost výletům mimo sjezdovky nebo se bavíte ve skiparku. Návrháři pro vás připravili celou řadu doplňků. Základem nabídky jsou moderní lyžařské helmy POC, které poskytují optimální ochranu hlavy v případě pádu. To však není jejich jediná funkce. Dobře navržená přilba také pomáhá chránit před chladem. Na sjezdovkách už nemusíte nosit tlusté a nepohodlné čepice. Dokonalým doplňkem každé lyžařské přilby POC jsou ty správné lyžařské brýle

Široký výběr modelů vám umožní přizpůsobit jejich tvar vaší přilbě. Většina produktů je nabízena s různými barevnými čočkami. Rozjasňující a kontrastní čočky pro případ vánice nebo mlhy a zatemňovací modely pro slunečné dny zajišťují dokonalé vidění za všech podmínek. Značka POC zahrnuje také lyžařské chrániče Diskrétní modely se skvěle hodí pod lyžařské oblečení a zajistí vám ještě větší bezpečnost při lyžování. K dispozici jsou speciální modely pro sjezdové lyžování, stále populárnější freeride a zábavu ve skiparku. Mezi produkty POC patří také skialpové batohy, které s sebou na delší výlety po zasněžených svazích vezmou veškeré potřebné vybavení. Katalog značky POC doplňuje výběr oblečení a doplňků, které vás zahřejí v chladném zimním počasí.

Dbejte na svou bezpečnost a nakupujte produkty POC online na 8a.cz!

Nabízíme široký výběr nejnovějších modelů švédské značky POC, kde snadno najdete řešení pro svou aktivitu. A je snadné najít správnou velikost. Ať už s novým sportem teprve začínáte, nebo jste profesionál, správná helma, chrániče a brýle jsou základem. Inovativní řešení používaná v produktech POC mají jediný cíl: zvýšit naši bezpečnost na kole i na lyžích. Každý model musí samozřejmě zaručovat také vysoký komfort nošení. Nezbytná je dostatečná ventilace v případě cyklistických přileb POC nebo izolace u lyžařských přileb POC. Kromě toho je pečlivě promyšlen každý detail. Díky přesně sladěným materiálům a ergonomickým tvarům jsou výrobky POC vysoce odolné Správná volba pro náročné sportovní nadšence na všech úrovních.