top

Platypus

Platypus je americká značka, která vyrábí moderní láhve na vodu, zavlažovací systémy a vodní filtry. Láhve a vaky na vodu této značky jsou výbornou volbou na výlety, tréninky a treky. Díky modernímu designu a vysoké funkčnosti výrobků Platypus si je rádi a opakovaně vybírají i ti nejnáročnější uživatelé.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Kdo vytváří značku Platypus?

Značka je na trhu již více než 20 let. Po celou dobu zůstala věrná svému poslání a poselství - zajistit lidem přístup k čisté vodě, ať už jdou kamkoli nebo žijí kdekoli. Značka Platypus toho dosahuje tím, že navrhuje a vyrábí nejmodernější řešení pro přenášení i filtrování vody. Ať už se jedná o flexibilní hydrovaky na zádech, praktické láhve na vodu nebo filtry na úpravu vody, všechny mají jediný cíl - zajistit čistou vodu bez přidané umělé chuti. Výrobky značky Platypus používají lidé po celém světě - cestovatelé, objevitelé, turisté i sportovci. Voda je přece nezbytnou součástí každé činnosti, ať už se provádí venku nebo uvnitř. Díky inovativnímu příslušenství značky nebyl přístup k vodě nikdy tak snadný.

Společnost se pyšní tím, že většina řešení Platypus se vyrábí v USA Vlastní certifikovaná laboratoř poskytuje dostatek příležitostí k testování nových technologií a nápadů. Umožňuje také doladit i ty nejmenší detaily, od vlivu použitých materiálů na kvalitu vody až po ergonomii jednotlivých konstrukcí. Přestože společnost Platypus tvoří odborníci ve svých oborech - technici, designéři, laboranti, manažeři, výrobní dělníci - všichni si uvědomují, že jejich výrobky budou nejčastěji používány během outdoorových výprav, dovolených a volnočasových aktivit. Proto nezapomínají na to, že by měly především přinášet uspokojení a radost z užívání za všech okolností. Jedním ze základních principů značky Platypus je zachovat životní prostředí co možná nejvíce nedotčené. K tomu jistě přispívají i opakovaně použitelné láhve, které snižují množství odpadků vyprodukovaných turisty. Lidé, kteří tvoří značku Platypus, se aktivně podílejí na ochraně přírody, pomáhají obnovovat stezky a podnikají mnoho různých činností na ochranu přírody.

Ať už jedete kamkoli, láhve Platypus vám zaručí pohodlné používání

Častým problémem na stezce je správný transport vody a nápojů. Jedním z řešení je flexibilní láhve na vodu Platypus Použitím odolného a pružného materiálu vznikl jedinečný systém pro transport vody. Jak jej používáte během cesty, objem zavazadel klesá. Prázdná láhev je velmi lehká a po srolování nezabírá téměř žádné místo. Opakovaně použitelné skládací lahve Platypus jsou také velkým přínosem pro životní prostředí. Místo vyhazování jednorázových plastových láhví stačí naplnit opakovaně použitelné láhve přímo u zdroje. Skládací láhve jsou produktem, který značce přinesl velké uznání a pomohl ji zpopularizovat mezi outdoorovými nadšenci. V současné době je k dispozici mnoho modelů v různých velikostech a tvarech. Menší láhve Platypus o objemu 0,5 l jsou skvělé pro každodenní použití. V tašce nebo batohu vám zajistí hydrataci po celý náročný den. Větší, až dvoulitrové skládací láhve - připomínající hydrovak, jsou ideálním řešením pro přepravu vody při delších cestách a trekkingu. V nabídce značky Platypus je dokonce speciální láhev na víno. Díky použití moderních materiálů, které nepropouštějí světlo, si můžete vychutnat chuť svého oblíbeného vína i ve venkovním prostředí.

Hydrovaky Platypus

Hydrovaky s hadičkou a náustkem jsou zase nejlepší volbou pro zajištění stálého přístupu k pití při chůzi a mnoha sportech. Tento hydratační systém je ideální na delší vzdálenosti. Umožňuje překonat delší vzdálenosti bez nutnosti častého doplňování zásob vody. Hydrovaky Platypus se hodí do většiny turistických a běžeckých batohů, abyste měli vodu vždy na dosah. Pohodlné náustky vám umožní uhasit žízeň kdykoli, i při běhu, jízdě na kole nebo pochodu. Použití nejmodernějších materiálů zaručuje, že voda nezmění svou chuť ani nezíská "plastový" zápach. V nabídce výrobce je také veškeré potřebné příslušenství pro hydrovaky Platypus, které usnadní jejich provoz. Patří mezi ně náhradní náustky, hadičky nebo sady na čištění hydrovaku. V zimě se můžete vybavit neoprenovým chráničem hadic, který ochrání váš nápoj před rychlým zmrznutím. Díky plnému přístupu k náhradním dílům vám hydrovaky Platypus poslouží během mnoha outdoorových výletů.

Vodní filtry

Tato značka nabízí moderní vodní filtry, které vám umožní získat vzácný nápoj z přírodních zdrojů - potoků, řek nebo jezer. Mimořádně důmyslné je kombinace funkční láhve a filtru v jednom výrobku, díky které si můžete vzít vodu z řeky a pít již přefiltrovanou, čistou vodu. Je to skvělé řešení nejen na stezce, ale i pro každodenní použití, když si nejste jisti kvalitou dostupné vody. Existují také kompaktní vodní filtry Platypus, které se připevní na láhev nebo hydrovak. Skvěle se hodí pro filtrování menších i větších množství vody.

Produkty Platypus si můžete zakoupit online na 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů této značky. Ať už se věnujete jakékoliv činnosti, určitě najdete řešení pro přenášení vody, které bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Pro delší expedice a sportovní aktivity je nejoblíbenější volbou hydrovak s hadicí. Po vložení do batohu poskytuje zdroj vody na dlouhou dobu a díky praktickému náustku je voda kdykoli k dispozici. Mezi turisty a cestovateli jsou velmi oblíbené skládací láhve na vodu Platypus Díky flexibilní konstrukci se snáze vejde do batohu a prázdná nezabírá téměř žádné místo. Na delších výpravách se jistě budou hodit i láhve na vodu s filtrem. Umožní vám rychle doplnit zásoby vody z potoků, na které narazíte.