top

Platypus

Platypus je americká značka, která vyrábí moderní láhve na vodu, zavlažovací systémy a vodní filtry. Láhve a vaky na vodu této značky jsou výbornou volbou na výlety, tréninky a treky. Díky modernímu designu a vysoké funkčnosti výrobků Platypus si je rádi a opakovaně vybírají i ti nejnáročnější uživatelé.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -15%
  Čisticí sada Platypus Reservoir Cleaning Kit
  Čisticí sada Platypus Reservoir Cleaning Kit
  včetně DPH 429Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 379Kč +14%
  Doporučená cena výrobce 510Kč -15%

  wish list

 2. -15%
  Hydrovak Platypus Hoser 1L
  Hydrovak Platypus Hoser 1L
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 639Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 854Kč -15%

  wish list

 3. -15%
  Cestovní láhev Platypus Platy Wine Preserve 0,8 L - blue
  Cestovní láhev Platypus Platy Wine Preserve 0,8 L - blue
  včetně DPH 429Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 379Kč +14%
  Doporučená cena výrobce 510Kč -15%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Kdo vytváří značku Platypus?

Značka je na trhu již více než 20 let. Po celou dobu zůstala věrná svému poslání a poselství - zajistit lidem přístup k čisté vodě, ať už jdou kamkoli nebo žijí kdekoli. Značka Platypus toho dosahuje tím, že navrhuje a vyrábí nejmodernější řešení pro přenášení i filtrování vody. Ať už se jedná o flexibilní hydrovaky na zádech, praktické láhve na vodu nebo filtry na úpravu vody, všechny mají jediný cíl - zajistit čistou vodu bez přidané umělé chuti. Výrobky značky Platypus používají lidé po celém světě - cestovatelé, objevitelé, turisté i sportovci. Voda je přece nezbytnou součástí každé činnosti, ať už se provádí venku nebo uvnitř. Díky inovativnímu příslušenství značky nebyl přístup k vodě nikdy tak snadný.

Společnost se pyšní tím, že většina řešení Platypus se vyrábí v USA Vlastní certifikovaná laboratoř poskytuje dostatek příležitostí k testování nových technologií a nápadů. Umožňuje také doladit i ty nejmenší detaily, od vlivu použitých materiálů na kvalitu vody až po ergonomii jednotlivých konstrukcí. Přestože společnost Platypus tvoří odborníci ve svých oborech - technici, designéři, laboranti, manažeři, výrobní dělníci - všichni si uvědomují, že jejich výrobky budou nejčastěji používány během outdoorových výprav, dovolených a volnočasových aktivit. Proto nezapomínají na to, že by měly především přinášet uspokojení a radost z užívání za všech okolností. Jedním ze základních principů značky Platypus je zachovat životní prostředí co možná nejvíce nedotčené. K tomu jistě přispívají i opakovaně použitelné láhve, které snižují množství odpadků vyprodukovaných turisty. Lidé, kteří tvoří značku Platypus, se aktivně podílejí na ochraně přírody, pomáhají obnovovat stezky a podnikají mnoho různých činností na ochranu přírody.

Ať už jedete kamkoli, láhve Platypus vám zaručí pohodlné používání

Častým problémem na stezce je správný transport vody a nápojů. Jedním z řešení je flexibilní láhve na vodu Platypus Použitím odolného a pružného materiálu vznikl jedinečný systém pro transport vody. Jak jej používáte během cesty, objem zavazadel klesá. Prázdná láhev je velmi lehká a po srolování nezabírá téměř žádné místo. Opakovaně použitelné skládací lahve Platypus jsou také velkým přínosem pro životní prostředí. Místo vyhazování jednorázových plastových láhví stačí naplnit opakovaně použitelné láhve přímo u zdroje. Skládací láhve jsou produktem, který značce přinesl velké uznání a pomohl ji zpopularizovat mezi outdoorovými nadšenci. V současné době je k dispozici mnoho modelů v různých velikostech a tvarech. Menší láhve Platypus o objemu 0,5 l jsou skvělé pro každodenní použití. V tašce nebo batohu vám zajistí hydrataci po celý náročný den. Větší, až dvoulitrové skládací láhve - připomínající hydrovak, jsou ideálním řešením pro přepravu vody při delších cestách a trekkingu. V nabídce značky Platypus je dokonce speciální láhev na víno. Díky použití moderních materiálů, které nepropouštějí světlo, si můžete vychutnat chuť svého oblíbeného vína i ve venkovním prostředí.

Hydrovaky Platypus

Hydrovaky s hadičkou a náustkem jsou zase nejlepší volbou pro zajištění stálého přístupu k pití při chůzi a mnoha sportech. Tento hydratační systém je ideální na delší vzdálenosti. Umožňuje překonat delší vzdálenosti bez nutnosti častého doplňování zásob vody. Hydrovaky Platypus se hodí do většiny turistických a běžeckých batohů, abyste měli vodu vždy na dosah. Pohodlné náustky vám umožní uhasit žízeň kdykoli, i při běhu, jízdě na kole nebo pochodu. Použití nejmodernějších materiálů zaručuje, že voda nezmění svou chuť ani nezíská "plastový" zápach. V nabídce výrobce je také veškeré potřebné příslušenství pro hydrovaky Platypus, které usnadní jejich provoz. Patří mezi ně náhradní náustky, hadičky nebo sady na čištění hydrovaku. V zimě se můžete vybavit neoprenovým chráničem hadic, který ochrání váš nápoj před rychlým zmrznutím. Díky plnému přístupu k náhradním dílům vám hydrovaky Platypus poslouží během mnoha outdoorových výletů.

Vodní filtry

Tato značka nabízí moderní vodní filtry, které vám umožní získat vzácný nápoj z přírodních zdrojů - potoků, řek nebo jezer. Mimořádně důmyslné je kombinace funkční láhve a filtru v jednom výrobku, díky které si můžete vzít vodu z řeky a pít již přefiltrovanou, čistou vodu. Je to skvělé řešení nejen na stezce, ale i pro každodenní použití, když si nejste jisti kvalitou dostupné vody. Existují také kompaktní vodní filtry Platypus, které se připevní na láhev nebo hydrovak. Skvěle se hodí pro filtrování menších i větších množství vody.

Produkty Platypus si můžete zakoupit online na 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů této značky. Ať už se věnujete jakékoliv činnosti, určitě najdete řešení pro přenášení vody, které bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Pro delší expedice a sportovní aktivity je nejoblíbenější volbou hydrovak s hadicí. Po vložení do batohu poskytuje zdroj vody na dlouhou dobu a díky praktickému náustku je voda kdykoli k dispozici. Mezi turisty a cestovateli jsou velmi oblíbené skládací láhve na vodu Platypus Díky flexibilní konstrukci se snáze vejde do batohu a prázdná nezabírá téměř žádné místo. Na delších výpravách se jistě budou hodit i láhve na vodu s filtrem. Umožní vám rychle doplnit zásoby vody z potoků, na které narazíte.