top

Platypus

Platypus je americká značka, která vyrábí moderní láhve na vodu, zavlažovací systémy a vodní filtry. Láhve a vaky na vodu této značky jsou výbornou volbou na výlety, tréninky a treky. Díky modernímu designu a vysoké funkčnosti výrobků Platypus si je rádi a opakovaně vybírají i ti nejnáročnější uživatelé.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

 1. -7%
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw Filter - pink
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw Filter - pink
  včetně DPH 1374 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1319 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 1480 Kč (-7%)

  wish list

 2. -6%
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw 3 l Gravity Filter System
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw 3 l Gravity Filter System
  včetně DPH 2389 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2560 Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 2560 Kč (-6%)

  wish list

 3. -12%
  Čisticí sada Platypus Reservoir Cleaning Kit
  Čisticí sada Platypus Reservoir Cleaning Kit
  včetně DPH 444Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 429Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 510Kč (-12%)

  wish list

 4. -6%
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw Filter - green
  Filtr na vodu Platypus Quickdraw Filter - green
  včetně DPH 1379 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1480 Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 1480 Kč (-6%)

  wish list

 5. -5%
  Filtr na vodu Platypus GravityWorks 6.0 l System
  Filtr na vodu Platypus GravityWorks 6.0 l System
  včetně DPH 4474 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4339 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4710 Kč (-5%)

  wish list

 6. -9%
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 2L
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 2L
  včetně DPH 1124 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (+1%)
  Doporučená cena výrobce 1240 Kč (-9%)

  wish list

 7. -11%
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 1.5L
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 1.5L
  včetně DPH 1049 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1059 Kč
  Doporučená cena výrobce 1180 Kč (-11%)

  wish list

 8. -4%
  Filtr na vodu Platypus GravityWorks 4.0 l System
  Filtr na vodu Platypus GravityWorks 4.0 l System
  včetně DPH 4099 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3979 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4310 Kč (-4%)

  wish list

 9. -7%
  Hydrovak Platypus Hoser 2L
  Hydrovak Platypus Hoser 2L
  včetně DPH 849Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 829Kč (+3%)
  Doporučená cena výrobce 920Kč (-7%)

  wish list

 10. -12%
  Hydrovak Platypus Hoser 3L
  Hydrovak Platypus Hoser 3L
  včetně DPH 874Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 899Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 1000 Kč (-12%)

  wish list

 11. -11%
  Cestovní láhev Platypus Platy Wine Preserve 0,8 L - blue
  Cestovní láhev Platypus Platy Wine Preserve 0,8 L - blue
  včetně DPH 449Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 459Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 510Kč (-11%)

  wish list

 12. -12%
  Hydrovak Platypus Hoser 1L
  Hydrovak Platypus Hoser 1L
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 729Kč (+3%)
  Doporučená cena výrobce 860Kč (-12%)

  wish list

 13. -6%
  Náustek Platypus HyFLO Bite Valve
  Náustek Platypus HyFLO Bite Valve
  včetně DPH 329Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 350Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 350Kč (-6%)

  wish list

 14. -10%
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 3L
  Hydrovak Platypus Big Zip EVO 3L
  včetně DPH 1274 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1279 Kč
  Doporučená cena výrobce 1430 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

Vymazat

Kdo vytváří značku Platypus?

Značka je na trhu již více než 20 let. Po celou dobu zůstala věrná svému poslání a poselství - zajistit lidem přístup k čisté vodě, ať už jdou kamkoli nebo žijí kdekoli. Značka Platypus toho dosahuje tím, že navrhuje a vyrábí nejmodernější řešení pro přenášení i filtrování vody. Ať už se jedná o flexibilní hydrovaky na zádech, praktické láhve na vodu nebo filtry na úpravu vody, všechny mají jediný cíl - zajistit čistou vodu bez přidané umělé chuti. Výrobky značky Platypus používají lidé po celém světě - cestovatelé, objevitelé, turisté i sportovci. Voda je přece nezbytnou součástí každé činnosti, ať už se provádí venku nebo uvnitř. Díky inovativnímu příslušenství značky nebyl přístup k vodě nikdy tak snadný.

Společnost se pyšní tím, že většina řešení Platypus se vyrábí v USA Vlastní certifikovaná laboratoř poskytuje dostatek příležitostí k testování nových technologií a nápadů. Umožňuje také doladit i ty nejmenší detaily, od vlivu použitých materiálů na kvalitu vody až po ergonomii jednotlivých konstrukcí. Přestože společnost Platypus tvoří odborníci ve svých oborech - technici, designéři, laboranti, manažeři, výrobní dělníci - všichni si uvědomují, že jejich výrobky budou nejčastěji používány během outdoorových výprav, dovolených a volnočasových aktivit. Proto nezapomínají na to, že by měly především přinášet uspokojení a radost z užívání za všech okolností. Jedním ze základních principů značky Platypus je zachovat životní prostředí co možná nejvíce nedotčené. K tomu jistě přispívají i opakovaně použitelné láhve, které snižují množství odpadků vyprodukovaných turisty. Lidé, kteří tvoří značku Platypus, se aktivně podílejí na ochraně přírody, pomáhají obnovovat stezky a podnikají mnoho různých činností na ochranu přírody.

Ať už jedete kamkoli, láhve Platypus vám zaručí pohodlné používání

Častým problémem na stezce je správný transport vody a nápojů. Jedním z řešení je flexibilní láhve na vodu Platypus Použitím odolného a pružného materiálu vznikl jedinečný systém pro transport vody. Jak jej používáte během cesty, objem zavazadel klesá. Prázdná láhev je velmi lehká a po srolování nezabírá téměř žádné místo. Opakovaně použitelné skládací lahve Platypus jsou také velkým přínosem pro životní prostředí. Místo vyhazování jednorázových plastových láhví stačí naplnit opakovaně použitelné láhve přímo u zdroje. Skládací láhve jsou produktem, který značce přinesl velké uznání a pomohl ji zpopularizovat mezi outdoorovými nadšenci. V současné době je k dispozici mnoho modelů v různých velikostech a tvarech. Menší láhve Platypus o objemu 0,5 l jsou skvělé pro každodenní použití. V tašce nebo batohu vám zajistí hydrataci po celý náročný den. Větší, až dvoulitrové skládací láhve - připomínající hydrovak, jsou ideálním řešením pro přepravu vody při delších cestách a trekkingu. V nabídce značky Platypus je dokonce speciální láhev na víno. Díky použití moderních materiálů, které nepropouštějí světlo, si můžete vychutnat chuť svého oblíbeného vína i ve venkovním prostředí.

Hydrovaky Platypus

Hydrovaky s hadičkou a náustkem jsou zase nejlepší volbou pro zajištění stálého přístupu k pití při chůzi a mnoha sportech. Tento hydratační systém je ideální na delší vzdálenosti. Umožňuje překonat delší vzdálenosti bez nutnosti častého doplňování zásob vody. Hydrovaky Platypus se hodí do většiny turistických a běžeckých batohů, abyste měli vodu vždy na dosah. Pohodlné náustky vám umožní uhasit žízeň kdykoli, i při běhu, jízdě na kole nebo pochodu. Použití nejmodernějších materiálů zaručuje, že voda nezmění svou chuť ani nezíská "plastový" zápach. V nabídce výrobce je také veškeré potřebné příslušenství pro hydrovaky Platypus, které usnadní jejich provoz. Patří mezi ně náhradní náustky, hadičky nebo sady na čištění hydrovaku. V zimě se můžete vybavit neoprenovým chráničem hadic, který ochrání váš nápoj před rychlým zmrznutím. Díky plnému přístupu k náhradním dílům vám hydrovaky Platypus poslouží během mnoha outdoorových výletů.

Vodní filtry

Tato značka nabízí moderní vodní filtry, které vám umožní získat vzácný nápoj z přírodních zdrojů - potoků, řek nebo jezer. Mimořádně důmyslné je kombinace funkční láhve a filtru v jednom výrobku, díky které si můžete vzít vodu z řeky a pít již přefiltrovanou, čistou vodu. Je to skvělé řešení nejen na stezce, ale i pro každodenní použití, když si nejste jisti kvalitou dostupné vody. Existují také kompaktní vodní filtry Platypus, které se připevní na láhev nebo hydrovak. Skvěle se hodí pro filtrování menších i větších množství vody.

Produkty Platypus si můžete zakoupit online na 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů této značky. Ať už se věnujete jakékoliv činnosti, určitě najdete řešení pro přenášení vody, které bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Pro delší expedice a sportovní aktivity je nejoblíbenější volbou hydrovak s hadicí. Po vložení do batohu poskytuje zdroj vody na dlouhou dobu a díky praktickému náustku je voda kdykoli k dispozici. Mezi turisty a cestovateli jsou velmi oblíbené skládací láhve na vodu Platypus Díky flexibilní konstrukci se snáze vejde do batohu a prázdná nezabírá téměř žádné místo. Na delších výpravách se jistě budou hodit i láhve na vodu s filtrem. Umožní vám rychle doplnit zásoby vody z potoků, na které narazíte.