top

Pánské cyklistické kraťasy

Pánské cyklistické šortky pro nadšence do endura a MTB. Fantastické pánské cyklistické kraťasy na léto a vnitřní kraťasy s gelovým polstrováním. Prohlédněte si modely, které dokonale vyhovují potřebám každého cyklisty!
47
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

47 položek

na stránce
 1. -10%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc - blue melange

  wish list

 2. -10%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc - black melange

  wish list

 3. -13%
  Kraťasy Maloja Goliat - moonless

  wish list

 4. -13%
  Kraťasy Maloja Goliat - night sky

  wish list

 5. -15%
  Kraťasy Maloja Fuorn - moonless
  Kraťasy Maloja Fuorn - moonless
  2 595 Kč 3 054 Kč

  wish list

 6. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - moss

  wish list

 7. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - night sky

  wish list

 8. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - moss

  wish list

 9. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - golden fall

  wish list

 10. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Bardin - night sky

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

47 položek

na stránce

Jaké jsou vlastnosti moderních pánských cyklistických šortek?

Lidé, kteří se cyklistice věnují již mnoho let, si jistě ještě pamatují doby, kdy chybělo specializované cyklistické oblečení. Tehdy všichni používali sportovní dresy a jiné oblečení pro jízdu na kole, které poskytovalo alespoň malý komfort. Pánské cyklistické kraťasy s gelovými vložkami byly tehdy prakticky neznámé. V dnešní době je situace dramaticky odlišná a mezi cyklistickým oblečením je velmi široký výběr modelů šortek, triček nebo batohů na kolo. Totéž platí pro nejdůležitější součást šatníku každého nadšence dvou kol - cyklistické kraťasy. Vedle modelů pro silniční a městskou cyklistiku je v nabídce také mnoho modelů pro horská kola. Pánské cyklistické kraťasy MTB a Enduro v uvolněném střihu nabízejí maximální pohodlí pro cyklisty, kteří se vydávají na hory nebo lesní cesty.

Pohodlné pánské cyklistické šortky? Zkontrolujte modely s gelovým polstrováním

Do nedávna byly vložky do cyklistických šortek k dispozici pouze ve velmi přiléhavých modelech, které jsou nyní spojovány především se silniční cyklistikou. Rostoucí popularita kol Enduro a MTB vedla ke vzniku zcela nových řešení, která rychle oslovila milovníky tohoto typu aktivit. Jednoduše řečeno, pánské cyklistické šortky byly rozděleny na dva prvky. Vnitřní šortky s gelovou vložkou jsou přiléhavé a zajišťují tlumení nárazů a rychlý odvod vlhkosti. Vnější šortky, obvykle cyklistické, nabízejí zvýšenou odolnost a fantastický celkový vzhled. Ve většině případů mohou být vnitřní a vnější šortky výrobce sešity dohromady, což zvyšuje jejich pohodlí při nošení a zároveň zachovává všechny výhody takového řešení.

Cyklistické kraťasy MTB a Enduro pro muže koupit online na adrese 8a.cz!

Do naší nabídky jsme zařadili modely pouze těch nejlepších značek cyklistických a horských kol, které se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Díky tomu mají nadprůměrnou prodyšnost, vysokou odolnost a rychleschnoucí vlastnosti. Ať už si vyberete vnitřní cyklistické kraťasy s gelovou vložkou, nebo pánské MTB či Enduro kraťasy, určitě vám poskytnou vysoký komfort při jakýchkoli horských či terénních výletech.