top

Outdoor Research

Outdoor Research je značka, která navrhuje prvotřídní turistické vybavení a oblečení. Propracované produkty OR nabízené v obchodě 8a.cz osloví všechny turisty.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Turistická výbava Outdoor Research

Základem každé úspěšné turistické výpravy je správně zvolené vybavení, které v terénu nezklame. Ať už se jedná o rodinnou dovolenou pod stanem nebo horskou expedici, správné vybavení je klíčem k maximálnímu využití volného času. To je předpoklad návrhářů značky OR. Každý výrobek této společnosti je mimořádně užitečným zařízením vytvořeným s ohledem na zajištění maximální funkčnosti. Většina modelů se navíc vyznačuje skvělým vzhledem. Významnou část nabídky tvoří kšiltovky a klobouky, které jsou ideální pro letní aktivity i pro každodenní nošení. Společnost Outdoor Research je také známá vývojem spolehlivých vodotěsných vaků. Skvělý design upoutá pozornost, ale také usnadňuje rychlé vyhledání zavazadel. Vysoká kvalita značky Outdoor Research je vždy k dispozici - obchod 8a.cz je místem, kde najdete širokou nabídku turistického vybavení OR.

Historie značky Outdoor Research

Za vznikem značky v 80. letech 20. století stála náhoda. Zakladatel společnosti a jeho kamarád uvízli při lezení ve vysoké nadmořské výšce kvůli omrzlinám, které jim způsobil špatně navržené návleky. Právě tato situace přiměla Rona Gegga k tomu, aby se zaměřil na navrhování horského vybavení dokonale přizpůsobeného potřebám horolezců a turistů. Na začátku si pravděpodobně nedokázal představit, že se značka Outdoor Research po mnoha letech stane celosvětově uznávanou. Její výrobky dnes najdete v mnoha outdoorových obchodech, včetně 8a.cz.

Outdoor Research – oblíbené kategorie

Čepice Outdoor Research