top

Oofos

Oofos je obuv určená především pro sportovce a všechny aktivní lidi, kteří chtějí zajistit svým nohám maximální pohodlí. Žabky a klapky Oofos jsou velmi lehké, nabízejí velmi vysokou absorpci nárazů a optimální podporu pro unavené nohy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Oofos znamená maximální pohodlí!

Boty Oofos vznikly jako společný projekt veteránů předních značek sportovní obuvi. Od počátku bylo cílem vytvořit obuv, která by urychlila regeneraci a zároveň poskytla vysoký komfort po intenzivním cvičení. Obuv byla navržena tak, aby snižovala svalové napětí a tlak na chodidla. Boty Oofos tyto požadavky splňují díky použití revolučního materiálu. Jedná se o speciální pěnu Oofoam™, která dokáže absorbovat až o 37 % více energie nárazu než běžná řešení. Díky tomu je mnohem snazší zotavit se z intenzivního cvičení, aniž byste museli příliš zpomalovat. Tato obuv je ideální po závodech, náročném tréninku i během dne plného povinností. Všude tam, kde potřebujete optimální oporu nohy, vynikající tlumení a celkové pohodlí, je obuv Oofos ideální. Jaké výhody mají všechny boty této značky? Za prvé poskytují vynikající podporu klenby po celé délce chodidla díky vhodnému profilování. To znamená, že zátěž může být rozložena rovnoměrněji. Za druhé, tato obuv v mnoha případech snižuje bolest a nepohodlí chodidel, kolen a zad. Za třetí, speciální konstrukce ovlivňuje přirozenější pohyb při chůzi. Za čtvrté, tato značka obuvi výrazně snižuje zatížení klíčových kloubů.

Různorodé boty Oofos v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr obuvi Oofos pro každou příležitost. Mezi dostupnými modely převažují žabky vyznačující se nejvyšší kvalitou zpracování. Jsou ideální volbou po dni stráveném v těsných lezečkách, těžkých horolezeckých botách nebo po mnoha kilometrech náročných tras zdolaných v trailových botách. Lehké a pohodlné žabky umožňují nohám odpočinek a rychlou regeneraci. Silná pěnová podrážka nabízí výrazně lepší úroveň tlumení než většina konkurenčních modelů. Boty Oofos jsou skvělým doplňkem obuvi každého aktivního člověka. Stačí si je jednou obléknout, abyste se přesvědčili o jejich pohodlí!