top

Nograd

Nograd je francouzská značka horolezeckého oblečení. Firma vyrábí lezecké kalhoty, mikiny a trička a také doplňky pro lezce. Značka Nograd v obchodě 8a.cz to je velký výběr modelů.
155
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 155

na stránce
 1. -8%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - brick/brick

  wish list

 2. -8%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - bronze/brnz

  wish list

 3. -35%
  Lezecké kalhoty Nograd Tornado Pant - prune

  wish list

 4. -30%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - olive/olive

  wish list

 5. -24%
  Kalhoty lezecké Nograd Legend - denim

  wish list

 6. -27%
  Mikina s kapucí Nograd Nograder Hoodie - grey

  wish list

 7. -23%
  Lezecké kalhoty Nograd Neo Pants - bronze

  wish list

 8. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Sahel Pants - red

  wish list

 9. -39%
  Dámské kraťasy Nograd Miss Stone Shorts - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 155

na stránce

Lezecké oblečení Nograd - naprostá volnost při lezení

Každý lezec ví, jak důležité je mít správné oblečení, které zaručí maximální pohodlí na každé lezecké výpravě. Díky tomu, že oblečení Nograd navrhují lezci, se jednotlivé modely vyznačují mimořádně propracovaným střihem. Další textilní panely v kritických bodech zajišťují maximální volnost pohybu, takže můžete lézt i ty nejobtížnější cesty. Ať už se jedná o tričko, mikinu nebo kalhoty, můžete si být jisti, že byly vyrobeny s ohledem na horolezecké nadšence. Materiály, které tento výrobce používá, zajišťují mimořádně pohodlné nošení a používání oděvů. Široce používaná bavlna je zárukou příjemné na dotek textury a naprostého pohodlí. Většinu modelů Nograd horolezečtí nadšenci s radostí nosí i denně. Díky vynikajícímu stylu a výraznému logu ve vás každý pozná pravého fanouška lezení.

Lezecké mikiny, trička a kalhoty

Lezecké oblečení Nograd nabízí velmi rozmanité modely. Mezi nimi jsou ty nejlehčí, jako jsou trička a kraťasy, připravené na letní boje ve skalách. Teplé mikiny s kapucí byly navrženy pro chladnější části roku, jsou ideální i pro dny odpočinku. Díky velmi vysoké odolnosti materiálů je toto oblečení oblíbenou volbou pro časté tréninky na umělé stěně, lezení na skalách a bouldering. Široká nabídka lezeckého oblečení v obchodě 8a.cz umožňuje každému najít model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám a vkusu.

Nograd - oblíbené kategorie

Kalhoty Nograd Lezecké kalhoty Nograd