top

Lezecké kalhoty Nograd

Lezecké kalhoty Nograd ® jsou mimořádně originální a barevně i designově podmanivé pro panel, skálu nebo hory. Vyzkoušejte pohodlí, které nabízejí kalhoty konstruované s ohledem na lezení.
Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Lezecké kalhoty Nograd Neo Pants - bronze

  wish list

 2. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Sahel Pants - red

  wish list

 3. -37%
  Lezecké kalhoty Nograd Neo - almond

  wish list

 4. -40%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - almond

  wish list

 5. -36%
  Lezecké kalhoty Nograd Samourai Pants - black

  wish list

 6. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Leg - black

  wish list

 7. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Leg - curry

  wish list

 8. -40%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - brick

  wish list

 9. -36%
  Kalhoty lezecké Nograd Legend - carbon

  wish list

 10. -39%
  Kalhoty lezecké Nograd Samourai Pants - black

  wish list

 11. -39%
  Kalhoty lezecké Nograd Sahel 3/4 - tea

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké kalhoty Nograd - široký výběr modelů pro ni i pro něj

Když saháte po novém outdoorovém oblečení, očekáváte nejvyšší kvalitu? Nesouhlasíte s polovičatostí a spokojíte se jen s těmi nejlepšími řešeními a materiály? Pokud je vaše odpověd alespoň na jednu z těchto otázek kladná, pak byste se měli podívat na portfolio Nograd bude skvělým rozhodnutím. Výrobce používá při výrobě pouze ty nejkvalitnější materiály. Díky tomu jsou Lezecké kalhoty Nograd zárukou maximálního pohodlí! Robustní tkaniny vydrží i použití na kamenech a panelech. Kalhoty vydrží dlouho. V nabídce je řada pánských i dámských modelů, a to jak klasického střihu, tak s krátkými 3/4 nohavicemi, které jsou ideální pro lezení v létě.

Z čeho by měly být vyrobeny kvalitní lezecké kalhoty?

Odpověd je jednoduchá - hlavně bavlna! Lezecké kalhoty Nograd ji používají v každém modelu. Proč? Poskytuje totiž mimořádně vysokou prodyšnost, která je nezbytná při intenzivním cvičení. Díky němu zůstává naše pokožka suchá a my si můžeme užívat dlouhotrvajícího pocitu pohodlí a potřebné prodyšnosti. Bavlna je také výjimečně jemná na dotek, což pomáhá předcházet podráždění a odření pokožky. Při výběru nových kalhot se vyplatí věnovat pozornost také přídavku elastických vláken. Díky nim nám Lezecké kalhoty Nograd poskytují maximální volnost pohybu, což je důležité zejména při aktivním trávení času. Výrobce jako jeden z mála na světě používá ve svých lezeckých kalhotách vlákna Tencel®. Jsou vyrobeny z dřevité celulózy a kromě vynikající prodyšnosti srovnatelné s bavlnou jsou přirozeně antibakteriální a biologicky odbouratelné.

Lezecké kalhoty Nograd v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete obrovský výběr kalhot od tohoto známého výrobce. Od klasických celoročních modelů až po ty se zkrácenými nohavicemi, které jsou ideální na léto. Vysoká kvalita zpracování zajistí, že vás nové kalhoty budou provázet po několik dalších sezón. Nabídka zahrnuje pánské i dámské lezecké kalhoty Nograd, takže si každý najde model podle svých preferencí.