top

Nesmeky pro běžce

Nesmeky pro běžce jsou ideální pro zimní běh na lyžích, kdy chcete maximalizovat své úsilí. Zajišťují bezpečnější pohyb na kluzkém povrchu.
8
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
 1. -10%
  Běžecké nesmeky Camp Ice Master Run

  wish list

 2. -10%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - lemon

  wish list

 3. -10%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - pink

  wish list

 4. -10%
  Nesmeky Black Diamond Access Spike Traction Device

  wish list

 5. -13%
  Běžecké nesmeky Nortec Trail - orange

  wish list

 6. -13%
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa
  1 204 Kč 1 384 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Běžecké mačky na místě

Běhání v terénu v přechodném období a v zimě je výborným nápadem, jak se postarat o svou kondici a připravit se na start jarních závodů. Kluzký povrch v podobě zledovatělé horské stezky nebo zasněžené cesty mimo město však představuje riziko pádu. Proto, pokud to s touto nejdemokratičtější formou cvičení myslíte vážně, jsou běžecké mačky tím nejlepším řešením. Snadné přizpůsobení vlastní obuvi je dáno flexibilní konstrukcí. Zimní běžecké hroty budete nosit na různých modelech běžeckých bot, takže jsou univerzálním doplňkem vašeho sportovního šatníku. Hroty běžeckých bot jsou většinou vyrobeny z odolných, ale také pružných materiálů. Kombinují kovové komponenty, které vydrží náročný horský běh a ostrý terén, s elastickými prvky pro přizpůsobení svršku. Některé modely jsou vybaveny ocelovým lankem, které tvoří kostru, takže mačky pevně drží na botách. Navíc se vyrábějí v různých velikostech, takže se hodí jak na menší dámské a juniorské boty, tak na velké pánské boty.

Běžecké rámy - stabilita a bezpečnost

Na spodní straně maček jsou hroty rozmístěné tak, aby poskytovaly potřebnou stabilitu při zimním běhu. Obvykle jsou vyrobeny z oceli, díky čemuž je tato součást velmi odolná. To znamená, že běh na zledovatělých stezkách a tvrdém sněhu nebude představovat zásadní problém. Běžecká obuv nabízí možnost výměny hrotů v závislosti na verzi. To se ukáže jako velmi praktické, zejména pokud se věnujete intenzivnějším běhům. Běžecké boty mají speciální destičky, které jsou umístěny pod podrážkou. Jejich úkolem je stabilizovat celou konstrukci boty, aby fungovala co nejefektivněji.

Hroty do běžeckých bot v zimě jsou velmi dobrým řešením, když se chcete věnovat své sportovní vášni navzdory nepříznivému počasí. Hroty budou fungovat stejně dobře při zimních aktivitách jako na blátivých a rozbahněných stezkách. Díky jejich všestrannosti je každý běh bezpečnější, ať už běháte závodně, nebo jen pro radost.