top

Nesmeky pro běžce

Nesmeky pro běžce jsou ideální pro zimní běh, kdy chcete maximalizovat své úsilí. Běžecké nesmeky zajišťují bezpečnější pohyb na kluzkém povrchu.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light

  wish list

 2. -15%
  Běžecké nesmeky Camp Ice Master Run

  wish list

 3. -33%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - lemon

  wish list

 4. -40%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - pink

  wish list

 5. -35%
  Běžecké nesmeky Nortec Trail - orange

  wish list

 6. -35%
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Nesmeky pro běžce na trailový běh

Běhání v terénu v přechodném období a v zimě je výborným nápadem, jak se postarat o svou kondici a připravit se na start jarních závodů. Kluzký povrch v podobě zledovatělé horské stezky nebo zasněžené cesty mimo město však představuje riziko pádu. Proto, pokud to s touto nejdemokratičtější formou cvičení myslíte vážně, jsou běžecké nesmeky tím nejlepším řešením. Snadné přizpůsobení vlastní obuvi je dáno flexibilní konstrukcí. Zimní nesmeky pro běžce budete nosit na různých modelech běžeckých bot, takže jsou univerzálním doplňkem vašeho sportovního šatníku. Nesmeky pro běžce jsou většinou vyrobeny z odolných, ale také pružných materiálů. Kombinují kovové komponenty, které vydrží náročný horský běh a ostrý terén, s elastickými prvky pro přizpůsobení svršku. Některé modely jsou vybaveny ocelovým lankem, které tvoří skelet, takže nesmeky pevně drží na botách. Navíc se vyrábějí v různých velikostech, takže se hodí jak na menší dámské a juniorské boty, tak na velké pánské boty.

Běžecké nesmeky - stabilita a bezpečnost

Na spodní straně nesmeků jsou hroty rozmístěné tak, aby poskytovaly potřebnou stabilitu při zimním běhu. Obvykle jsou vyrobeny z oceli, díky čemuž je tato součást velmi odolná. To znamená, že běh na zledovatělých stezkách a tvrdém sněhu nebude představovat zásadní problém. Běžecké nesmeky nabízí možnost výměny hrotů v závislosti na verzi. To se ukáže jako velmi praktické, zejména pokud se věnujete intenzivnějším běhům. Nesmeky pro běžce mají speciální destičky, které jsou umístěny pod podrážkou. Jejich úkolem je stabilizovat celou konstrukci boty, aby fungovala co nejefektivněji.

Hroty na běžecké boty v zimě jsou velmi dobrým řešením, když se chcete věnovat své sportovní vášni navzdory nepříznivému počasí. Hroty budou fungovat stejně dobře při zimních aktivitách jako na blátivých a rozbahněných stezkách. Díky jejich všestrannosti je každý běh bezpečnější, ať už běháte závodně, nebo jen pro radost.

Při zimním tréninku nepostradatelným doplňkem jsou běžecké návleky. Ty také najdete na 8a.cz.