top

Nepromokavé bundy Rab

Bundy do deště RAB ® jsou ideální volbou pro každého milovníka turistiky. Vysoká úroveň ochrany proti srážkám vám umožní pokračovat v túře, i když se počasí zhorší. Široká nabídka modelů pro muže i ženy.
12
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Široký výběr modelů nepromokavé bundy Rab

Rab je v outdoorovém světě známá vysokou kvalitou a funkčností svého oblečení. Kombinace vysoce kvalitních a odolných tkanin s osvědčenými řešeními z nich činí volbu nejnáročnějších turistů. Díky použití moderní membránové technologie nás bundy do deště Rab účinně chrání před promoknutím v důsledku deště a sněžení. Za zmínku stojí také to, že bundy minimalizují chladivý účinek větru a riziko přehřátí. Britský výrobce také využívá ekologická řešení ke snížení uhlíkové stopy výrobního procesu. Patří mezi ně recyklované materiály a impregnace bez obsahu PFC.

Moderní membránové technologie

Rab dešťové pláště používají pokročilá membránová řešení od dodavatelů třetích stran. V konstrukcích bund najdete membrány Pertex® i GORE-TEX®. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, užijete si dokonalou ochranu před mokrem. Membrány se liší svou prodyšností. Při výběru bundy je tedy vhodné vzít tuto skutečnost v úvahu. Čím vyšší je prodyšnost, tím pohodlnější budete při intenzivním tréninku. Čím vyšší je prodyšnost, tím pohodlnější budete při intenzivní aktivitě, protože bunda umožní rychlejší odpařování potu z pokožky. Bunda do deště Rab má řadu funkcí, které zvyšují ochranu před nepřízní počasí. Podlepené švy, impregnace DWR nejvyšší kvality a laminované zipy jsou téměř povinnou výbavou těchto pokročilých modelů. Ať už se věnujete turistice nebo horolezectví, vyplatí se po nich sáhnout.

Nabídka nepromokavé bundyů v obchodě 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí široký výběr membránových bund tohoto britského výrobce. Nejvyšší kvalita zpracování a pokročilé technologie zajišťují maximální ochranu před nepřízní počasí. Bundy jsou odolné, trvanlivé a jejich široký výběr zajistí, že si na své přijdou jak začátečníci, tak pokročilí turisté. Kolekce oplývá dámskou i pánské bundy do deště Rab. Pokud tedy nemáte rádi polovičaté řešení a vybíráte si pouze nekompromisní výrobky, bude pro vás volba bundy Rab skvělým rozhodnutím. Maximální ochrana před deštěm a větrem je něco, bez čeho se v horách neobejdete!