top

Native

Native je výrobce inovativní veganské obuvi. V nabídce této značky najdete sandály, tenisky a outdoorové boty - vše z velmi lehké EVA pěny, bez jakýchkoliv živočišných materiálů. Jde o zcela nový přístup k výrobě pohodlné a lehké obuvi pro každé roční období. Native - boty pro milovníky jedinečného stylu!
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Stylové veganské boty

Značka Native byla založena v Kanadě v roce 2009, ale díky svým předpokladům si rychle získala velkou popularitu. Při hledání lehkosti a ekologických řešení v obuvi sáhla po známém materiálu, ale zcela změnila jeho použití. Pěna, která se dříve používala hlavně k tlumení v mezipodešvích, se ukázala být ideálním materiálem pro letní obuv. Právě modely vyrobené výhradně z pěny EVA se staly charakteristickým znakem značky Native Tento velmi lehký materiál se vyznačuje vysokou pružností. Boty z ní vyrobené poskytují vynikající tlumení při každém kroku a dokonale se přizpůsobí tvaru chodidla. Zároveň je tak lehká, že ji na nohou téměř neucítíte. Letní obuv Native z pěny EVA je vynikající volbou pro prázdninové výlety k jezeru, ale i pro každodenní použití.

Dnes značka nabízí i další typy obuvi, včetně outdoorových bot, jako jsou ikonické boty Native Fitzsimmons, a dokonce i zateplené modely do zimních podmínek z kolekce Native Boots Mnoho uživatelů oceňuje, že obuv značky Native je plně veganská Tento aspekt podnikání je nesmírně důležitý již od počátku existence značky. V současné době jsou všechny boty tohoto výrobce vyráběny bez použití materiálů živočišného původu. Pokud je to pro vás důležité, můžete si bez omezení vybrat různé modely, barvy a střihy - jedná se o 100% veganskou obuv.

Boty Native ne jenom na léto

Značka se specializuje na velmi prodyšnou obuv pro teplejší část roku. Velmi lehké sandály a žabky Native jsou velmi oblíbené. Skvěle se hodí pro letní aktivity do vody i na souš. Modely jsou vyrobeny výhradně z pěny EVA a výborně fungují, i když boty zcela zmoknou. Díky použitému materiálu jsou výjimečně lehké a pohodlné i při vysokých teplotách. Přestože letní obuv tvoří naprostou většinu nabídky značky Native, v jejích katalozích najdete také tenisky, cvičky a pohorky, například Native Fitzsimmons Některé z nich používají ve svršku také pěnu EVA. Z dálky si je snadno spletete s klasickou obuví, ale jakmile si je obujete, okamžitě pocítíte rozdíl ve váze. Lehká lifestylová obuv Native se skvěle hodí na každodenní nošení i outdoorové výlety. Kolekci doplňují zimní boty. Zateplené kotníkové boty jsou dobrou volbou do nízkých teplot. Jedná se o skvělou nabídku pro všechny, kteří hledají nestandardní obuv, která bude vynikat stylem i technologií výroby.

Recyklační program The Native Shoes Remix™ Project

Značka si stanovila mimořádně ambiciózní cíl, a to do roku 2023 plně znovu využít suroviny z použité obuvi Native. Obuv z pěny EVA je přímo ideální volbou pro recyklaci a obuv lze zcela recyklovat do nových výrobků. Z bot se již vyrábějí podložky na sezení a hraní, náplně a mnoho dalších užitečných výrobků. Při recyklaci se obuv rozdrtí na granule a po příslušném výrobním procesu se jí vrátí druhý život jako zcela novému výrobku. To je ještě snazší díky tomu, že značná část obuvi Native je vyrobena z pěny EVA, která je vynikajícím materiálem pro recyklaci.

Ekologickou obuv Native Fitzsimmons a další modely můžete si zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr barev bot této inovativní značky. Jedná se o vynikající volbu pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Boty navržené Native, například Native Fitzsimmons, vám poskytnou vysoký komfort při víkendových výletech mimo město i při delších výletech. Většina modelů je vhodná i pro každodenní použití. Klasický střih v kombinaci s moderními materiály vytváří dokonalý efekt. Boty Native můžete nosit jak do práce, tak na večerní posezení s přáteli. Pro obuv této značky je také charakteristické živé barevné provedení, které u většiny výrobců outdoorové obuvi nenajdete. Snadno zde najdete zelené, žluté nebo dokonce růžové modely. Native je obuv stvořená pro lidi s fantazií! Prohlédněte si modely Native Fitzsimmons nebo ikonické tenisky Jefferson!