top

Nalgene

Nalgene je americký výrobce lahví a nádob na přenášení nápojů a potravin. Tyto lahve na vodu, legendární mezi turisty a horolezci, se vyznačují vysokou odolností a spolehlivostí.
Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Láhev Nalgene Atlantis 600 ml - gray

  wish list

 2. -28%
  Láhev Nalgene Everyday Wide 1L - red

  wish list

 3. -25%
  Víčko Nalgene Pill Lid - green

  wish list

 4. -25%
  Víčko Nalgene Sipper - blue

  wish list

 5. -29%
  Láhev Nalgene On The Fly - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
Vymazat

Nabídka společnosti Nalgene v obchodě 8a.cz

V současné době máme skladem širokou škálu modelů tohoto amerického výrobce. Nejvýraznější je řada Everyday s charakteristickým širokým hrdlem. Tyto klasické turistické láhve, které umožňují snadný přístup k obsahu, jsou v nabídce společnosti od samého počátku. Velké oblibě se těší také láhve určené pro každodenní použití - do práce, na trénink v posilovně nebo na večerní běhání. Intuitivní uzávěry umožňují rychlý přístup k vodě a zároveň velmi dobře těsní. Značka nezapomíná ani na nejmladší uživatele. Speciálně pro ně byly připraveny menší láhve na vodu se speciálními náustky, které se snadno drží. Každý si může najít tu správnou láhev Nalgene pro své potřeby - obchod 8a.cz nabízí celou řadu vzorů a barev.

Historie značky Nalgene

Stejně jako mnoho jiných amerických outdoorových značek vznikla společnost Nalgene jako reakce na požadavky turistů. Původně výrobce vyráběl pouze plastové láhve pro laboratorní použití. Často je používali horolezci a turisté jako pohodlnou náhradu skleněných láhví a jiných nepohodlných nádob. Vznikly tak první láhve určené speciálně pro turistiku. Plastové láhve na vodu Nalgene snižují množství odpadu vznikajícího při používání jednorázových obalů. Doplňováním vody do láhví se také výrazně snižuje počet vyhozených plastových láhví. Je to skvělý způsob, jak ještě více přispět k ochraně životního prostředí.