top

Munkees

Společnost Munkess vyrábí malé turistické doplňky, které jsou ideální pro cestování, turistiku i každodenní použití. Značka nabízí praktické přívěsky na klíče, karabiny na příslušenství, zavírací nože nebo sady na opravu zipů. Podívejte se na různorodé produkty Munkees!
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -14%
  Karabina Munkees Kovaná karabina ve tvaru S
  Karabina Munkees Kovaná karabina ve tvaru S
  včetně DPH 134Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 117Kč +15%
  Doporučená cena výrobce 157Kč -14%

  wish list

 2. -13%
  Multifunkční nářadí Munkees z nerezové oceli - red
  Multifunkční nářadí Munkees z nerezové oceli - red
  včetně DPH 319Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 275Kč +16%
  Doporučená cena výrobce 367Kč -13%

  wish list

 3. -23%
  Sada na okamžitú opravu zipsov Munkees Fix'n Zip
  Sada na okamžitú opravu zipsov Munkees Fix'n Zip
  včetně DPH 239Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 259Kč -7%
  Doporučená cena výrobce 314Kč -23%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Munkees - praktické turistické doplňky

Tato kanadská značka byla vytvořena lidmi, kteří rádi navrhují malé, ale mimořádně funkční turistické doplňky, které jsou užitečné jak na cestách, tak při každodenním používání. Kompaktní rozměry, vysoká funkčnost a přijatelná cena jsou základními vlastnostmi všech výrobků tohoto výrobce. Nabídka značky Munkees je velmi rozmanitá. Velkou část tvoří klíčenky v různých podobách. Klasickým řešením jsou otvíráky láhví různých tvarů. Ostatní modely mohou být vybaveny píšťalkou nebo mini kompasem. Kromě klíčenek nabízí značka také malé karabinky na doplňky. Jsou ideální pro připevnění turistického vybavení k batohu. Dalším praktickým řešením pro outdoorové nadšence jsou zavírací nože, kapesní nože a multitooly, které nabízí společnost Munkees. Tyto praktické nástroje se skvěle hodí na delší i kratší cesty. Pomohou vám opravit vybavení, připravit výstroj nebo připravit místo na spaní. Praktické náramky a klíčenky z nylonové šňůry jsou skvělé pro všechny nadšence do přežití v divočině.

Společnost Munkees také nabízí revoluční řešení - FixnZip. Jedná se o speciální opravnou sadu na zipy. Pokud se vám během expedice porouchá zip batohu nebo oblečení, speciální model náhradního zipu vám umožní rychlou opravu oblečení nebo vybavení. Zip Munkees FixnZip je k dispozici v řadě velikostí pro různé typy zipů. V našem internetovém obchodě nabízíme širokou škálu drobného turistického příslušenství od tohoto kanadského výrobce, které se vám bude hodit v mnoha situacích.