top

Munkees

Společnost Munkess vyrábí malé turistické doplňky, které jsou ideální pro cestování, turistiku i každodenní použití. Značka nabízí praktické přívěsky na klíče, karabiny na příslušenství, zavírací nože nebo sady na opravu zipů. Podívejte se na různorodé produkty Munkees!
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
 1. -23%
  Karabina Munkees Kovaná karabina ve tvaru S

  wish list

 2. -14%
  Penknife Munkees Camou
  Penknife Munkees Camou
  373 Kč 434 Kč

  wish list

 3. -19%
  Zátka na klíče Munkees
  Zátka na klíče Munkees
  119 Kč 147 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Munkees - praktické turistické doplňky

Tato kanadská značka byla vytvořena lidmi, kteří rádi navrhují malé, ale mimořádně funkční turistické doplňky, které jsou užitečné jak na cestách, tak při každodenním používání. Kompaktní rozměry, vysoká funkčnost a přijatelná cena jsou základními vlastnostmi všech výrobků tohoto výrobce. Nabídka značky Munkees je velmi rozmanitá. Velkou část tvoří klíčenky v různých podobách. Klasickým řešením jsou otvíráky láhví různých tvarů. Ostatní modely mohou být vybaveny píšťalkou nebo mini kompasem. Kromě klíčenek nabízí značka také malé karabinky na doplňky. Jsou ideální pro připevnění turistického vybavení k batohu. Dalším praktickým řešením pro outdoorové nadšence jsou zavírací nože, kapesní nože a multitooly, které nabízí společnost Munkees. Tyto praktické nástroje se skvěle hodí na delší i kratší cesty. Pomohou vám opravit vybavení, připravit výstroj nebo připravit místo na spaní. Praktické náramky a klíčenky z nylonové šňůry jsou skvělé pro všechny nadšence do přežití v divočině.

Společnost Munkees také nabízí revoluční řešení - FixnZip. Jedná se o speciální opravnou sadu na zipy. Pokud se vám během expedice porouchá zip batohu nebo oblečení, speciální model náhradního zipu vám umožní rychlou opravu oblečení nebo vybavení. Zip Munkees FixnZip je k dispozici v řadě velikostí pro různé typy zipů. V našem internetovém obchodě nabízíme širokou škálu drobného turistického příslušenství od tohoto kanadského výrobce, které se vám bude hodit v mnoha situacích.