top

MUGGA

Mugga je značka vysoce kvalitních repelentů proti hmyzu. Nejlépe se osvědčují během letních výletů a výprav do tropů. Nabízíme repelenty Mugga proti komárům a klíšťatům s použitím DEET látek.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -14%
  Repelent proti hmyzu MUGGA Roll-On 20% 50ml
  Repelent proti hmyzu MUGGA Roll-On 20% 50ml
  včetně DPH 134Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 129Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 157Kč (-14%)

  wish list

 2. -17%
  Repelent proti komarum MUGGA Spray DEET 9,5% 75 ml
  Repelent proti komarum MUGGA Spray DEET 9,5% 75 ml
  včetně DPH 129Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 134Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 157Kč (-17%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Mugga - nejlepší repelenty proti komárům a klíšťatům

Mugga je značka repelentů sloužících k odstrašování různých druhů hmyzu, jako jsou komáři, klíšťata, muchničky nebo moskyty. Historie značky sahá do roku 1987, kdy byl v belgické manufaktuře Jaico RDP NV vyroben první výrobek. Od té doby společnost neustále přináší na trh inovativní, vysoce účinné repelenty. Tyto výrobky byly mnohokrát oceněny a vyznamenány na mezinárodních výstavách. V rozvoji nových řešení značce Mugga pomáhá pravidelná spolupráce s Institutem tropické medicíny v Antverpách (ITMA) a Švýcarským institutem veřejného zdraví (TPH). Značka nabízí různé formy aplikace, jako jsou roll-on a spreje, aby si každý mohl vybrat nejvhodnější způsob ochrany. Díky širokému sortimentu repelentů Mugga splňují její produkty požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vhodné přípravky se osvědčují i při cestování do tropických oblastí, kde je účinná ochrana proti hmyzu velmi důležitá.

Mugga proti komárům a klíšťatům

Mugga proti komárům je účinná řada produktů, která poskytuje spolehlivou ochranu před obtěžujícími komáry. Díky inovativnímu složení Mugga účinně odpuzuje jak evropské, tak tropické komáry. Nabízené přípravky byly testovány jak v laboratoři, tak v terénu, aby vám poskytly maximální ochranu. Pokud se obáváte klíšťat, máme pro vás také řešení. Mugga proti klíšťatům je produktová řada, která účinně odpuzuje tento nebezpečný hmyz. Vynikající se osvědčí při jakémkoli outdoorovém výletu, na kempu nebo na táboře. Pro nejmenší zákazníky značka připravila sérii Mugga pro děti. Naše speciální složení je šetrné k dětské pokožce a zároveň jim poskytuje spolehlivou ochranu proti komárům a klíšťatům. Nyní si můžete užívat letních dobrodružství se svými nejmenšími bez obav z bodnutí hmyzem.

Všechny výrobky Mugga podstupují přísné laboratorní a terénní testy a jsou porovnávány s konkurenčními výrobky nezávislými spotřebitelskými organizacemi. Výrobky Mugga získaly mnoho ocenění na prestižních mezinárodních výstavách. Jejich účinnost byla oceněna Evropskou unií, která jim udělila speciální ocenění. Vlajkovým produktem značky je patentovaný Roll-on Jaico Mosquito Milk, známý jako Mugga Roll-on, který získal nejvíce ocenění.

Účinné repelenty Mugga si zakoupíte online na 8a.cz

Značka Mugga ročně prodává miliony kusů repelentů po celém světě, včetně Evropy, Ameriky, Asie a Karibiku. Společnost Jaico, která vyrábí repelenty Mugga, je jedním z největších výrobců odpuzovačů hmyzu na světě. Díky své patentované formuli patří repelenty značky Mugga mezi nejlepší na světě. Účinně působí proti jak evropským, tak tropickým komárům a klíšťatům. Doba ochrany před hmyzem při použití prostředků Mugga závisí na koncentraci účinné látky DEET a na složení výrobku. Průměrná doba ochrany produktu (roll-on, sprej) je od 4 do 12 hodin. Díky tomu se budete cítit pohodlně na každém výletu.