top

Mons Royale

Mons Royale je vysoce kvalitní horský oděv s merino vlnou, který nabízí výjimečné pohodlí při nošení. Nabídka výrobce zahrnuje jak termoaktivní prádlo, trička, mikiny, bundy, tak i spoustu oděvních doplňků. Oblečení Mons Royale s novozélandskými kořeny je skvělou volbou pro milovníky lyžování, kol a lezení na horské vrcholy!
201
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 201

na stránce
 1. -5%
  Kukla Mons Royale Olympus Balaclava - burnt sage

  wish list

 2. -5%
  Kukla Mons Royale Santa Rosa Balaclava - black

  wish list

 3. -17%
  Mikina s kapucí Nevis Merino Fleece Hood - midnight

  wish list

 4. -8%
  Funkční mikina Mons Royale Cascade 1/4 Zip - black

  wish list

 5. -8%
  Termolegíny Mons Royale Cascade 3/4 - black

  wish list

 6. -54%
  Dámský top Mons Royale Icon Tank - burnt sage

  wish list

 7. -48%
  Tričko Merino Mons Royale Cadence T - chocolate camo

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 201

na stránce

Historie značky Mons Royale

Značku založili v roce 2009 Hannah a Hamish Aclandovi. Skvělý lyžař a návrhář oblečení, který vyrostl na farmě na Novém Zélandu, spojili své síly, aby nabídli zcela novou kvalitu všem aktivním lidem. Své zájmy a místo, odkud pocházejí, proměnili ve špičkové produkty. Mons Royale kombinuje nejjemnější materiál - ovčí merino vlnu - s moderními střihy a inovativními řešeními pro všechny sportovce a milovníky dobrodružství. To, co začalo jako malý projekt, se nyní rozrostlo do velmi velkých rozměrů. Dnes Hannah a Hamish pokračují ve vedení značky a 40 lidí v kancelářích ve Vancouveru, Innsbrucku a Wanaky neustále pracuje na nových kolekcích, které splňují vysoké nároky všech milovníků horských sportů.

V roce 2020 prošel Mons Royale kompletní proměnou. Nové logo, nové poselství značky nebo přesně stanovené priority dalšího rozvoje znamenaly zcela novou kapitolu v činnosti společnosti. Moderní a komplexní přístup k výrobě horského oblečení i ke komunikaci s milovníky hor umožnil výrobci dostat se na ještě vyšší úroveň. Extrémně jednoduché logo je snadno zapamatovatelné a zároveň obsahuje základní sdělení značky. Obrácené hory symbolizují pohled na vše zespodu - z jižní polokoule. Na úpatí hor se nachází jezero Wanaka, kde se začala psát celá historie společnosti.

Přírodní prostředí je na prvním místě

Značka pochází z Nového Zélandu, země známé svou nedotčenou přírodou. Není tedy divu, že jednou z hlavních hodnot značky Mons Royale je co nejmenší dopad na životní prostředí. Jak ale snížit zátěž životního prostředí při výrobě sportovního oblečení? Značka tak činí na několika úrovních. Za prvé, ráda používá přírodní vlákna. Řeč je samozřejmě o merino vlně, kterou je Nový Zéland proslulý. Výrobce používá pouze nejkvalitnější novozélandskou vlnu ZQ RX. Pochází z etických zdrojů a je zaručeno dobré životní podmínky ovcí. Továrny, se kterými Mons Royale spolupracuje, mají certifikáty Bluesign a Oeko-Tex. Ty zaručují, že v každé fázi výroby jsou uplatňována řešení, která snižují negativní dopad na životní prostředí. Značka Mons Royale také odstranil většinu plastů ze svých obalů a etiket ve prospěch recyklovaných materiálů. Velkou roli hraje také přeprava zboží. Téměř všechny výrobky se přepravují po moři, což je způsob dopravy, který vypouští relativně nejméně skleníkových plynů včetně CO2.

Produkty Mons Royale si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr oblečení této značky pro všechny milovníky horských aktivit. Rozsáhlá pánská a dámská kolekce nabízí mnoho střihů a barev, mezi kterými si jistě vyberete ten správný model. Spodní prádlo Mons Royale z merino vlny je skvělou základní vrstvou pro jakýkoli outfit. Je příjemné na dotek, má skvělé termoregulační vlastnosti a je vysoce odolné vůči zápachu. Přírodní vlákna této vlny se dobře hodí i na jiné oděvy, jako jsou trička, mikiny, bundy, čepice, ponožky a mnoho dalších. Mezi nimi jsou modely určené zejména pro milovníky běhu, lyžování nebo cyklistiky. Oblečení Mons Royale přizpůsobené dané aktivitě nabízí skvělý výkon a fantastický vzhled.