top

Miir

MiiR je značka specializující se na hrnky, láhve a nádoby na jídlo a také na četné doplňky pro milovníky kávy. Jedinečné výrobky MiiR se skvěle hodí na výlety do přírody i pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Historie značky MiiR

Nápad na značku MiiR vznikl náhodou. Když měl zakladatel značky Bryan Papé nehodu na lyžích, napadla ho myšlenka - co po sobě zanechá, až zemře? Rozhodl se jednat, aby změnil svět k lepšímu. Chtěl se zaměřit na projekty související se zpřístupněním vody lidem v méně rozvinutých oblastech světa. Ale odkud by na to vzal finance? V té době trh s opakovaně použitelnými lahvemi na vodu nenabízel příliš velký výběr. Bryan Papé se to rozhodl změnit. Založil proto značku MiiR, která se specializovala na design a výrobu lahví na vodu, hrnků na kávu a čaj a později i příslušenství pro přípravu kávy. Následné modely se vyznačovaly moderním designem a výjimečnými užitnými vlastnostmi.

Dnes je značka MiiR dobře známá mezi milovníky kávy, outdoorovými nadšenci a lidmi s aktivním životním stylem. Velmi oblíbené jsou termohrnky, přenosné kávové filtry nebo nádoby na kávu. Prodej výrobků v mnoha zemích po celém světě pomáhá ztělesňovat myšlenky, za kterými značka stojí. Z výtěžku z prodeje výrobků MiiR Bryan Papé aktivně podporuje iniciativy na zvýšení přístupu k čisté vodě. Do dnešního dne věnoval na tyto účely více než 3,5 milionu dolarů a tato částka každým dnem roste. V obchodě 8a.cz je k dispozici výběr výrobků MiiR, které mají na jedné straně jedinečný design a na druhé straně reálně přispívají ke zlepšení situace lidí s obtížným přístupem k čisté vodě.