top

Lyžařské kalhoty Salomon

Lyžařské kalhoty Salomon ® jsou nepromokavé kalhoty s podlepenými švy, které jsou vybaveny syntetickou izolací pro optimální tepelný komfort na svahu i mimo něj.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -32%
  Lyžařské kalhoty Salomon Force 3L Pant - deep black
  Lyžařské kalhoty Salomon Force 3L Pant - deep black
  včetně DPH 6099 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5524 Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 9000 Kč (-32%)

  wish list

 2. -33%
  Lyžařské kalhoty Salomon Moon Patrol GTX Bib - deep black
  Lyžařské kalhoty Salomon Moon Patrol GTX Bib - deep black
  včetně DPH 8649 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7799 Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 13000 Kč (-33%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Lyžařské kalhoty Salomon do všech podmínek

Francouzská značka Salomon je příkladem špičkového výrobce lyží. Desítky let zkušeností v kombinaci s nejkvalitnějšími materiály zajistily, že jejich výrobky jsou již mnoho let uznávány odborníky a profesionály. Lyžařské kalhoty Salomon poskytují tepelný komfort a ochranu před nepřízní počasí. Špičková membránová konstrukce vám umožní lyžovat za všech podmínek. Pokud jste tedy zastánci polovičatých opatření a ani sněhová bouře nemůže změnit vaše plány na lyžování, jste na správném místě. Lehké materiály použité při výrobě jsou mimořádně pevné, což vám umožní používat nové kalhoty po mnoho sezón!

Klíčem k pohodlí je vyspělý design

Lyžařské kalhoty Salomon jsou vyrobeny s membránovou konstrukcí. Použité řešení je vlastní technologie značky, která zajišťuje extrémně vysoké parametry, nepromokavost, větruodolnost a prodyšnost. Díky tomu se můžete spolehnout na vysokou úroveň pohodlí při jízdě. Vezměme to ale postupně. Membrána díky své mikroporézní struktuře účinně blokuje kapalnou vodu. Je však schopen propouštět i vodní páru. Výsledek? Ochrana proti sněhu a dokonce i proti mrznoucímu dešti! Vysoká prodyšnost naopak umožňuje efektivní odpařování potu, který se na pokožce tvoří během cvičení, což vede k vysoké úrovni pohodlí a příjemnému pocitu sucha. Kalhoty Salomon ski poskytují také nezbytnou ochranu před větrem. Tkanina účinně blokuje poryvy větru, čímž snižuje riziko prochladnutí. To je důležité zejména při dynamickém lyžování, kdy vám mrazivý vzduch proudí přímo přes tělo!

Lyžařské kalhoty Salomon v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete mnoho modelů kalhot této francouzské značky uznávané ve světě outdoorových sportů. Klasické střihy neomezují pohyb a jsou ideální pro dynamické lyžování. Kalhoty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou extrémně odolné, díky čemuž budou tvořit základ vašeho lyžařského šatníku po několik následujících sezón. Ženy i Pánské lyžařské kalhoty Salomon, takže si každý najde model přesně pro sebe.