top

Lomer

Lomer je italská značka trekové obuvi. Výrobce věnuje velkou pozornost kvalitě použitých materiálů a dokonalému zpracování každého páru bot. V naší nabídce nabízíme široký výběr obuvi Lomer do hor i pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
 1. -18%
  Nástupové boty Lomer Badia II MTX - flag/yellow

  wish list

 2. -18%
  Nástupové boty Lomer Badia II MTX - pine/lamb

  wish list

 3. -18%
  Outdoorové boty Lomer Spider Mid Ultra MTX - sky

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Lomer - co je to za společnost?

Vše začalo v roce 1975 v italském městě Montebelluna. Tato oblast je známá nejlepšími výrobci sportovní a trekové obuvi. Společnost Lomer si rychle získala velmi dobrou pověst a věnovala velkou pozornost nejvyšší kvalitě zpracování. Její obuv byla preferovanou volbou milovníků horské turistiky a túr v lehčím terénu. Sortiment značky Lomer se rychle rozrůstal. Nyní pokrývá celý průřez horskou a trekovou obuví. Nabídka italského výrobce zahrnuje jak boty do vyšších nadmořských výšek, tak klasické trekové modely pro nejdelší treky. K dispozici jsou také lehčí turistické boty, které si ochotně vybírají outdooroví nadšenci pro jednodušší výlety. V sortimentu nechybí ani obuv pro každodenní použití. Pohodlné boty osloví všechny milovníky outdoorového stylu.

Od roku 1975 zůstává filozofie společnosti Lomer stejná: vyrábět špičkové boty pro maximální pohodlí na cestách. Proto byla obuv vždy vyráběna v Itálii. Vynikající řemeslné dovednosti v kombinaci s nejlepšími dostupnými materiály a dlouholetými zkušenostmi znamenají, že lidé, kteří se jednou rozhodnou pro obuv Lomer, se ke značce navždy vrátí.

Obuv Lomer si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Italské boty patří k nejoceňovanějším na světě. Protože se v našem obchodě snažíme poskytovat kompletní sortiment předních outdoorových značek, nemohla v něm chybět ani obuv Lomer. Klasické pohorky, turistické i každodenní městské boty dokonale kombinují italský styl, precizní zpracování a nejlepší dostupné materiály. Kožené svršky z nubuku nebo lícové kůže zajišťují dokonalé padnutí a maximální pohodlí na dalších kilometrech tras. Díky své široké nabídce modelů si každý vybere boty Lomer. Jak horolezec vyrážející na o něco vyšší vrcholy, trekingový nadšenec připravující se na vícetýdenní výlet, tak lidé hledající obuv na procházky po lesních cestách.