top

Light My Fire

Light My Fire je švédská značka nabízející inovativní turistické vybavení. Právě díky ní vznikl Spork - kombinace nože, vidličky a lžíce. Produkty Light My Fire - obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů - nádoby na potraviny, hrnky, nože a mnoho dalšího.
12
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Light My Fire - značka pro lidi, kteří milují přírodu

Vítejte ve světě značky Light My Fire, která má jediný cíl. Vytvářet výrobky, které nás přiblíží přírodě, ať už jdeme kamkoli a děláme cokoli. V každém modelu návrháři úspěšně kombinují moderní design, funkčnost a potěšení z přírodního prostředí. Lehké outdoorové nádobí se bude stejně dobře hodit během přestávky na jídlo v městském parku i na túře uprostřed lesa. Perfektně propracované modely zajistí plnohodnotný požitek z večerního rodinného grilování na zahradě, stejně jako při přípravě skromného jídla před stanem nebo na horské stezce. Light My Fire nabízí moderní kolekci nádobí a příborů, která kombinuje moderní materiály a design s tradiční radostí z pobytu v přírodě. Objevte radost z pobytu u ohně v přírodním prostředí a užijte si každý okamžik strávený v blízkosti přírody!

Light My Fire a životní prostředí

Znovupoužití materiálů, často označované jako recyklace, je mezi výrobci turistického a outdoorového vybavení stále oblíbenějším trendem. Nejinak je tomu i u značky Ligth My Fire, která přikládá mimořádný význam ochraně životního prostředí a jeho zdrojů. Ti, kteří jsou zodpovědní za rozvoj značky, však chtějí jít ještě dál. Při recyklaci se k opětovné výrobě používá pouze část materiálů. To, co z nich zbude, dál plní skládky. Švédská značka by chtěla, aby její výrobky byly vyrobeny ze 100% z obnovitelných nebo recyklovaných materiálů. Vznikl by tak uzavřený koloběh surovin, při kterém by nevznikal žádný odpad.

Dnes Light My Fire sází na bioplast, který se vyrábí zcela nebo částečně z organických materiálů. To umožňuje rozsáhlé využití přirozené vegetace a mnohem menší závislost na využívání fosilních paliv. Díky tomu společnost výrazně snížila svou stopu CO2. Cesta ke 100% přírodním produktům je ještě dlouhá, ale odborníci značky neustále zkoumají nové možnosti a zavádějí je do výroby, kdykoli je to možné. V současné době Light My Fire používá 3 typy bioplastů, které se používají v závislosti na tom, jaké vlastnosti musí mít jednotlivé výrobky. Terralene se vyrábí z cukrové třtiny a dřevěných odřezků. Vyznačuje se vysokou pevností. Ecozen se vyrábí z kukuřice a vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči teplu. Posledním typem plastu je Dryflex Green který se vyrábí z cukrové třtiny. Je známý především pro svou tvrdost.

Široká nabídka značky Light My Fire

Mezi výrobky této švédské značky si na své přijdou všichni outdooroví nadšenci. Skvěle vypadající, lehké a praktické vybavení polní kuchyně se vám bude hodit během jednodenního výletu, kempování, v obytném voze nebo dokonce během horské expedice. Ikonickým produktem Light My Fire je Spork. Jedná se o univerzální kombinaci lžíce, nože a vidličky v jednom výrobku. Sporks přinesly značce mezinárodní věhlas. Stojí za zmínku, že design, jehož průkopníkem je švédská značka, dnes napodobuje mnoho dalších společností. V nabídce LMF jsou velmi oblíbené také nádoby na potraviny. Je jedním z prvních výrobců, kteří opustili tradiční obdélníkové tvary. Designové boxy na jídlo Light My Fire se skvěle hodí na cesty i pro každodenní použití. Jsou oblíbenou volbou do práce nebo do školy. Do sady je dobré přidat turistický hrnek na nápoje Skládací modely se skvěle hodí na cesty, protože v zavazadle zaberou mnohem méně místa. Švédská značka také nedávno uvedla na trh opakovaně použitelná brčka

Důležitou součástí nabídky jsou turistické nože Light My Fire Jedná se o velmi jednoduché modely, které se zároveň vyznačují maximální funkčností a odolností. Výborně poslouží jako základní nůž při trekkingu nebo turistických výletech. Křesadlo integrované v rukojeti umožňuje zapálit oheň za jakýchkoli podmínek. Kromě toho jsou křesadla k dispozici samostatně a také v sadách pro rozdělávání ohně V nich se kombinují se speciálním dřevem, které se velmi snadno zpracovává ohněm. Řadu výrobků pro táboráky skvěle doplňují držák na opékání klobás na ohni. Bohatou nabídku Light My Fire doplňují takové drobnosti, jako jsou funkční kořenky Ochrání sůl, pepř a další koření před snadným rozmočením při výletech do přírody.

Moderní švédské turistické nádobí a příbory můžete si zakoupit online na 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme širší výběr modelů Light My Fire Většina z nich se vyrábí ve Švédsku, díky čemuž se vyznačují nejvyšší kvalitou. Každý výrobek je proto propracován do nejmenšího detailu. Spojení značky Light My Fire se Švédskem je dokonale patrné i na vzhledu jednotlivých výrobků. Minimalistický design v kombinaci s jasnými barvami je pro skandinávské designéry charakteristický. Severský styl nádobí a příborů se odráží i v jejich maximální funkčnosti. V nejjednodušší možné formě se skrývá mnoho praktických využití. Pokud máte rádi outdoorové výrobky propracované do posledního detailu, pak je pro vás značka Light My Fire ideální volbou!