top

Lezyne

Lezyne je značka specializující se na navrhování a výrobu cyklistického příslušenství. V její nabídce najdete výkonná LED světla, cyklocomputery s GPS, nožní a ruční pumpičky na kolo nebo dokonale vyrobené klíče. Značka Lezyna se vyznačuje kvalitou zpracování a nejlepšími materiály.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

  1. -15%
    Multitool Lezyne V Pro 17 - black

    wish list

  2. -15%
    Ruční čerpadlo Lezyne Alloy Drive - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Lezyne - špičkové příslušenství na jízdní kola

Pokud hledáte ve výbavě svého jízdního kola pouze dokonalé produkty, určitě se musíte zajímat o nabídku amerického výrobce. Každý, i ten nejmenší výrobek Lezyne je nejprve pečlivě navržen tak, aby byla zajištěna jeho maximální funkčnost. Bez významu není ani volba technologie použité při výrobě a kvalita použitých materiálů. Pouze tyto tři prvky - design, zpracování a materiály - tvoří dohromady dokonalý celek. Široká nabídka značky Lezyne zahrnuje nejpotřebnější příslušenství na jízdní kola. Patří mezi ně pumpičky na kola, pokročilé počítadla a GPS navigace pro kola, skládací klíče typu multitool, brašny na kola nebo konečně světla na kola. Díky nejvyšší kvalitě zpracování si značka rychle získala renomé mezi nadšenými milovníky jízdních kol.

V současné době se sídlo společnosti Lezyne nachází v Renu v Nevadě, USA. Kromě toho má společnost pobočky v dalších městech ve Spojených státech, Německu a na Tchaj-wanu. Právě v posledně jmenovaném místě, ve městě Taichung, se nachází hlavní továrna výrobce. To umožňuje velmi přesnou kontrolu kvality všech komponentů i finálního výrobku.

Počátky značky Lezyne

Ačkoli byla značka Lezyne založena v roce 2007, její zakladatel, původem Němec Micki Kozuschek, měl v oboru mnohem delší zkušenosti. Na vrcholu své triatlonové kariéry založil společnost Maxcycles, která do Německa dovážela levná, ale kvalitní jízdní kola a cyklistické komponenty. Kozuschek se brzy přestěhoval do Spojených států a založil zde společnost Truvativ, která se stala jedním z předních výrobců příslušenství na jízdní kola. V roce 2004 však Micki prodal firmu značce SRAM a sám si dal pauzu a věnoval se více domovu a rodině.

Triumfální návrat na trh s cyklistickým vybavením přišel v roce 2007 se značkou Lezyne. V té době bylo standardem příslušenství na jízdní kola vyrobené z nekvalitních materiálů s nízkou odolností a velmi špatným designem. To byl hlavní cíl značky - navrhovat cyklistické doplňky stejně dobré jako nejlepší převody a brzdy té doby. Tento plán se nepochybně podařil a značka Lezyne dodnes získává řadu ocenění po celém světě. Mezi inovativní produkty společnosti patří profesionální pumpy na jízdní kola, včetně ikonického modelu CNC Floor Drive nebo ruční pumpy Carbon Road Drive. Hitem se stalo také cyklistické nářadí vyrobené technologií CNC Center Pivot, která zajišťuje maximální tuhost a funkčnost.

Světla na kolo Lezyne

Od roku 2011 se v nabídce výrobce objevují LED světla na kolo. Samozřejmě se od samého počátku muselo jednat o řešení, která představují nejvyšší úroveň. Světla Lezyne pro jízdní kola jsou testována ve speciálně vyvinuté kouli. Jedná se o přístroj, který umožňuje velmi přesné měření úrovně osvětlení v lumenech, takže si můžete být jisti technickými údaji každého výrobku. Kromě toho specialisté společnosti Lezyne vyvinuli jedinečné čočky, které poskytují světelný výkon nejvhodnější pro jízdu na kole. Značka se tak již od prvních modelů zařadila mezi přední světové společnosti v oblasti osvětlení jízdních kol. V současné době jsou v nabídce přední i zadní světla Lezyne. Mezi širokou nabídkou modelů najdete základní světla pro jízdu ve městě i velmi výkonná světla pro navigaci na horských stezkách.

GPS navigace a cyklocomputer Lezyne

V roce 2015 se značka rozhodla zařadit do své nabídky také GPS navigaci na kolo. Byl to přirozený krok, protože společnost již měla ve svých řadách talentované programátory a inženýry v oblasti elektroniky. Nespoléhala se na žádná hotová řešení. Všechny GPS navigace byly navrženy zcela od základu. Prioritou byla nízká hmotnost, snadné ovládání uživateli a co nejvíce funkcí. Plán byl plně realizován. Dnes se cyklocomputery Lezyne vyznačují maximálním uživatelským komfortem, mimo jiné díky možnosti spárování s aplikací Lezyne Ally phone app. Díky ní můžeme dostávat upozornění a upomínky ve formě e-mailů, telefonních hovorů nebo textových zpráv.

Propracované produkty Lezyne si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz. Snažíme se poskytovat co nejširší nabídku modelů, které vyhovují těm, kteří hledají dokonalé cyklistické doplňky. Pokud trávíte na kole dlouhé hodiny, ať už tréninkem nebo pro zábavu, oceníte funkčnost a odolnost použitých řešení.