top

Lezecké kalhoty Ocun

Horolezecké kalhoty Ocun ® jsou dlouhé modely a kalhoty s délkou ¾, které byly vyvinuty pro nadšence do lezení. Nabízejí naprostou volnost pohybu. Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů.
Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Lezecké kalhoty Ocun Mania Jeans - dark blue

  wish list

 2. -10%
  Dámské lezecké kalhoty Ocún Noya

  wish list

 3. -10%
  Lezecké kalhoty Ocun Cronos Pants - dark grey

  wish list

 4. -34%
  Lezecké kalhoty Ocun Drago - chocolate

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké kalhoty Ocun - maximální pohodlí

Pokud hledáte kvalitní oblečení, konkrétně kalhoty, pak je pro vás nabídka značky Ocun by měl upoutat vaši pozornost. Široká nabídka modelů pro muže i ženy s elastickými i klasickými pásky z vysoce kvalitních látek je zárukou pohodlí. Záleží jen na vás, zda si vyberete lehký model na léto, nebo superpevnou džínovinu. Značka sází na funkční kombinaci přírodních a syntetických vláken! Díky tomu mají lezecké kalhoty od Ocun mnoho vlastností, které horolezci ocení. Jejich vysoká odolnost vám zaručí, že je budete používat dlouho!

Na co se zaměřit při výběru lezeckých kalhot?

Především složení materiálu. Vyplatí se vsadit na řešení na bázi přírodní bavlny. V průběhu lezení má totiž řadu žádoucích vlastností. Především je prodyšný. Díky tomu zůstane vaše pokožka při nošení lezeckých kalhot Ocun příjemně suchá. Bavlna je také extrémně měkké vlákno, což se projevuje v pohodlí při pohybu. Je to proto, že materiál netře pokožku a nezpůsobuje podráždění při lezení. Je vhodné, aby kalhoty měly vhodnou příměs různých druhů syntetických vláken. Díky nim se tkanina jemně natáhne, což nám pomůže zachovat maximální rozsah pohybu. Některé lezecké kalhoty Ocun jsou však vyrobeny z rychleschnoucích materiálů s mimořádnou odolností proti oděru. Jsou skvělé na lezení po skalách, protože nám poskytují extrémní odolnost a zároveň rychleschnoucí vlastnosti! Kalhoty lze také vybavit držákem na kartáč a jsou zakončeny elastickým pasem, který dokonale padne.

Ocun lezecké kalhoty v nabídce obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete širokou nabídku modelů kalhot značky Ocun. Díky vysoké kvalitě zpracování se stanou nezbytnou součástí vašeho lezeckého šatníku. Prodyšné tkaniny zajišťují pohodlí, zatímco přídavek elastanu poskytuje potřebný rozsah pohybu. Nabídka zahrnuje pánské i dámské lezecké kalhoty Ocun, takže si každý najde model přesně pro sebe!