top

Kšiltovky Compressport

Baseballové čepice Compressport jsou návrhem pro milovníky běhu, které se budou hodit jak při tréninku a závodech, tak při každodenním používání. Baseballová čepice Compressport účinně ochrání vaši hlavu před ostrými slunečními paprsky a sníží riziko oslnění za bezmračného dne.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

Vymazat

Baseballové čepice Compressport - pro běhání a každodenní použití

Značka Compressport je výrobce oblečení a doplňků pro běžecké fanoušky. Výrobky vytvořené běžci pro běžce jsou vyrobeny s důrazem i na ten nejmenší detail. Proto mají běžecké oblečení a doplňky Compressport vynikající pověst v mnoha zemích světa. Baseballové čepice Compressport jsou k dispozici v široké škále modelů, od lehkých a měkkých čepic, které lze strčit do kapsy běžecké vesty, až po oblíbené, dobře odvětrané kšiltovky typu trucker, které lze používat nejen při aktivitě, ale i denně.

Moderní design pro maximální pohodlí

Kompresní kšiltovky jsou modely, které jsou ideální pro běžecký trénink a závody. Díky ultralehké konstrukci čepic na ně prakticky zapomenete. Značka nabízí jak lehké a měkké čepice, které si můžete dát do kapsy, tak klasické truckery, které můžete nosit nejen na běh, ale i každý den. Všechny čepice jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které mají mnoho vlastností požadovaných běžci. Tkaniny jsou především rychleschnoucí. Účinně absorbují pot vznikající při cvičení a odpařují ho. Proto zůstává naše pokožka suchá i přes namáhavou činnost. Baseballové čepice Compressport jsou modely s nastavitelným obvodem. V závislosti na výrobku si můžete přizpůsobit střih hlavě pomocí elastické šňůrky nebo pásku s patentkami. Široká nabídka modelů umožňuje úspěšně přizpůsobit čepici vašim individuálním preferencím.

Podívejte se na baseballové čepice Compressport v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz Ve světě běžců najdete širokou nabídku produktů této uznávané značky. Od čepic až po mimořádně oblíbené a oceňované Ponožky Compressport. Každý výrobek je navržen s důrazem i na ten nejmenší detail, odpovídá skutečným potřebám běžců a poskytuje jim maximální pohodlí. Díky široké škále nastavení obvodu čepice pro vás budeme mít model, který vám dokonale padne. Lehká čepice do kapsy běžecké vesty, nebo klasická truckerka s výborným odvětráváním? Záleží jen na vás, který model si vyberete!