top

Compressport

Compressport to je kompresní oděv té nejvyšší možné kvality, který je ve světě sportovců dobře známý. Trička, šortky a kompresní ponožky vyvinuté za použití nejnovějších technologií poskytují tělu optimální podporu při cvičení.
Zobrazení Mřížka Seznam

89 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

89 výrobky

Vymazat

Compressport - specialista na kompresní oblečení

Tato známá značka se sídlem ve Švýcarsku je jedním z lídrů v oblasti moderního kompresního oblečení pro sportovce. Díky moderním materiálům a inovativnímu přístupu k oblečení, které používají aktivní lidé, je značka Compressport vysoce ceněna jak ambiciózními amatéry, tak profesionály, kteří neustále bojují o co nejlepší výsledky. Díky využití nejnovějších technologií při navrhování i výrobě jednotlivých modelů vznikla mimořádně široká nabídka kompresního oblečení pro mnoho různých sportovních aktivit. Každá kolekce Compressport je navržena tak, aby co nejlépe podporovala tělo při určitém druhu sportu. Výsledkem jsou produkty, které dokonale podporují naše tělo na cestě k dokonalosti.

Široká nabídka značky Compressport

Značka pocházející ze Švýcarska má jednu z nejširších nabídek kompresního oblečení. Nejoblíbenější jsou výrobky určené pro běžecké nadšence Stojí za zmínku, že výrobky se dělí na běh po zpevněném povrchu a běh v terénu. Toto rozdělení zaručuje, že správné kompresní běžecké oblečení najdou jak lidé, kteří si jdou denně zacvičit do parku, tak sportovci, kteří se účastní horských ultramaratonů. Další kolekce oblečení Compressport byla připravena pro milovníky cyklistiky. Správné kraťasy nebo cyklistické ponožky zajistí maximální pohodlí během dlouhých hodin strávených v sedle. Švýcarská značka nabízí také plavecké obleky Vlastnosti všech výše uvedených skupin oblečení bylo třeba zkombinovat do řady oblečení a ponožek pro triatlon. Jedná se o položky, které musejí perfektně fungovat při maximálním úsilí v extrémně rozmanitých podmínkách. Využívají nejmodernější materiály a výrobní technologie, díky nimž podporují naše tělo v každé fázi tréninku i soutěže.

Značka Compressport nabízí kromě sportovního oblečení a ponožek také celou kolekci zaměřenou na regeneraci Jedná se o mimořádně důležitou dobu po každém tréninku nebo soutěži, kdy se tělo musí rychle vrátit do plné síly. Speciálně navržené kompresní oděvy pomáhají výrazně urychlit zotavení a zajistit maximální účinek. Samostatnou řadou je oděv určený pro cestování Jedná se o modely, které zajistí tělu pohodlí během dlouhých hodin v letadle nebo při celodenní prohlídce města. Ideální volba pro cestovatele, kteří objevují nové kouty světa.

Pokročilé produkty Compressport

Sortiment značky zahrnuje velké množství modelů pro vytvoření kompletního sportovního oblečení pro mnoho aktivit. Kolekce tohoto výrobce zahrnují mikiny, trička, šortky, legíny, ponožky a také kompresní rukávy a nohavice. Jistě nejoblíbenější kompresní ponožky Compressport jsou oblíbené u běžců, kteří rádi běhají v terénu i po asfaltu. Modely se liší úrovní nabízené komprese, kterou lze zvolit podle individuálních potřeb a druhu úsilí. Materiály použité ve výrobcích se vyznačují mimořádnou pružností, která vydrží velmi dlouho. Díky tomu si ponožky, trička a kraťasy Compressport udržují správnou úroveň komprese během mnoha tréninků a závodů. Všechny tkaniny mají samozřejmě technické vlastnosti. Jsou rychleschnoucí a poskytují fenomenální prodyšnost. To se projevuje ve výjimečném pohodlí při cvičení. Správná tloušťka tkaniny znamená také tepelnou rovnováhu, ať už v horkých letních měsících, chladných přechodných obdobích nebo mrazivých zimách.

Jaký je účel kompresních oděvů?

Moderní kompresní oblečení Compressport jsou navrženy tak, aby zvyšovaly výkonnost organismu, oddalovaly svalovou únavu, snižovaly bolest svalů a riziko možného zranění a rychle regenerovaly po tréninku. Kompresní oděv je jednoduše dodatečným stimulem umožňujícím plnější využití schopností našeho těla. To vše je však možné pouze tehdy, pokud je použita správná technologie, která zajistí optimální úroveň komprese. Pokud je komprese příliš malá nebo příliš silná, její pozitivní účinky nebudou tak viditelné jako u dokonale padnoucích kompresních oděvů. Značka Compressport vyvíjí své výrobky pomocí moderních technologií a laboratorních testů, díky nimž se její výrobky vyznačují dokonale sladěnou úrovní komprese. Jedná se o nejkvalitnější kompresní oblečení a ponožky na trhu.