top

Kayland

Kayland je společnost specializující se na navrhování a výrobu horské a outdoorové obuvi. V nabídce jsou dámské i pánské turistické a trekové boty, které zajistí vysoký komfort na kratších výletech i delších expedicích. Značka Kayland v našem obchodě 8a.cz to je široká nabídka modelů pro začínající turisty i pro zkušené příznivce trekingu a horolezce.
23
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce
 1. -24%
  Boty na enduro kolo Kayland Grimpeur GTX - blue/yellow

  wish list

 2. -20%
  Boty GORE-TEX Kayland Vitrik GTX - teal blue

  wish list

 3. -24%
  Nástupové boty Kayland Vitrik GTX - lime/black

  wish list

 4. -20%
  Nástupové boty Kayland Vitrik Mid GTX - brown/black

  wish list

 5. -24%
  Turistické boty Kayland Alpha Knit GTX - black/blue

  wish list

 6. -26%
  Dámské turistické boty Kayland Alpha Knit - black

  wish list

 7. -26%
  Turistické boty Kayland Alpha Knit - blue

  wish list

 8. -20%
  Turistické boty Kayland Alpha GTX - grey/yellow

  wish list

 9. -20%
  Trekové boty Kayland Legacy GTX - grey/green

  wish list

 10. -25%
  Trekové boty Kayland Inphinity GTX - grey/yellow

  wish list

 11. -20%
  Trekové boty Kayland Inphinity GTX - teal blue

  wish list

 12. -24%
  Boty na hory Kayland Cross Mountain GTX - gr/org

  wish list

 13. -24%
  Boty GORE-TEX Kayland Stellar AD GTX - black/red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce

Kayland – boty pro všechny milovníky hor

Hlavním cílem italské značky je vyrábět specializovanou horskou obuv nejvyšší kvality. Návrháři, kteří jsou zodpovědní za následující modely, se zaměřují především na anatomii chodidla a dynamiku jeho pohybu. Díky moderním konstrukcím a pečlivému výběru materiálů vytvářejí obuv, která nabízí vysoký komfort i při těch nejvzdálenějších výpravách. Nejvyšší výrobní standardy zajistily značce Kayland jedinečné postavení ve světě. Vysoká spolehlivost bot italského výrobce znamená, že mnoho zákazníků zůstalo značce věrných po mnoho let a zdolalo v jejích botách nové vrcholy a mnoho kilometrů trekových tras. Boty Kayland zahrnují modely pro profesionální horolezce, zkušené trekové nadšence i turisty, kteří si vybírají svou první trailovou obuv. Tyto boty, vytvořené s vášní, jsou ideální pro všechny milovníky hor, bez ohledu na to, jak vysoko nebo jak daleko se chystají jít.

Historie značky Kayland sahá až do roku 1971. Tehdy Giovanni Bittante založil společnost, která se věnuje výrobě specializovaných horských a outdoorových bot. Dnes značka úzce spolupracuje s týmem odborníků, kteří testují nová řešení v přírodním prostředí. V týmu, který se neustále rozšiřuje, jsou horští vůdci, horolezci, sportovci a cestovatelé. Jejich neocenitelné rady umožňují značce určovat nové trendy ve vývoji obuvi do hor. Pro uživatele to znamená boty, které poskytují ještě větší pohodlí, lepší přilnavost nebo ještě účinnější odvětrávání chodidla. Kayland je společnost, která dokonale spojuje své tradiční kořeny s moderními řešeními. Od roku 2013 je značka součástí společnosti M.G.M., což jí otevřelo zcela nové perspektivy.

Různorodé boty Kayland pro různé aktivity

Většinu nabídky značky tvoří turistické boty Jedná se o všestranné modely, které se dobře osvědčují v terénu. Relativně lehká, ale zároveň pevná konstrukce je ideální pro turistické stezky. Vyšší modely jsou dobrou volbou pro turistiku s batohem, zatímco polobotky jsou vhodné na kratší vzdálenosti a na léto. Pro náročnější terén jsou lepší volbou trekové boty Kayland Tyto modely se vyznačují tužším svrškem a nabízejí velmi dobrou stabilizaci kotníku, zejména při chůzi v kamenitém nebo skalnatém terénu. Často jsou vybaveny gumovou obsázkou, která navíc zvyšuje odolnost svršku proti náhodnému poškození. Modely sahají od klasických kožených trekových bot až po boty, které ve své konstrukci využívají lehčí syntetické materiály. Značka také nabízí stále širší výběr obuvi z kategorie speed hiking Jedná se o modely pro rychlý pohyb na horských stezkách. Kombinují vlastnosti trekové a sportovní obuvi. Velmi lehký svršek se zvýšenou ventilací a dostatečným tlumením je kombinován s přilnavou podrážkou přizpůsobenou kamenitému terénu. Tyto boty Kayland vám umožní ještě rychlejší pohyb po kamenitém terénu s minimálním nebo dokonce žádným zavazadlem.

Pro ty, kteří zdolávají nejvyšší vrcholy, jsou v nabídce specializované horolezecké boty Kayland Tyto horolezecké modely jsou kompatibilní s poloautomatickými nebo automatickými mačkami. Zaměřují se na vysokou odolnost, spolehlivost a ochranu nohy před příliš rychlým prochladnutím. Vysoké návleky integrované do svršku zabraňují pronikání sněhu a studeného vzduchu dovnitř. Nabídka Kayland zahrnuje také nástupové boty Jedná se většinou o nízké modely uzpůsobené pro pohyb v obtížném, skalnatém terénu. Horolezci se dostanou na obtížně přístupné stěny, zatímco pěší turisté si přijdou na své na obtížnějších via ferratách, které nabízejí fenomenální přilnavost ve skalách.

Prohlédněte si boty italské značky online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr obuvi od tohoto známého výrobce. K dispozici jsou pánské i dámské boty Kayland pro všechna roční období a všechny terény Patří mezi ně obuv vhodná na průzkum ledovců a věčně zmrzlých vrcholů. Nabízíme také boty pro mnohakilometrové výpravy v rozmanitém terénu. Moderní rychlé turistické boty jsou ideální pro speed hiking. Hlavní součástí kolekce jsou samozřejmě boty Kayland GTX, které jsou vybaveny nepromokavou membránou GORE-TEX®. Nabízejí účinnou ochranu proti vodě a sněhu, a proto jsou téměř všechny boty pro přechodná období a zimu vybaveny membránou. Díky vysoké prodyšnosti bot GTX jsou modely s lehkým svrškem vhodné i v létě. Zde najdete širší výběr bot Kayland Obchod 8a.cz nabízí obuv od italského výrobce pro všechny milovníky horských aktivit.