top

Jack Link's

Značka Jack Link's je světoznámý americký výrobce sušeného hovězího masa. Je za tím letitá tradice a dolaďování receptů. Obchod se sušeným hovězím masem JackLink’s to je široká nabídka chutných svačinek.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

Vymazat

Beef Jerky- pochoutka, která se skvěle hodí na pěší túry

Sušené hovězí maso Jack Link’s beef jerky se skvěle hodí i přímo na stezce jako svačina k zahnání prvního hladu. Proces sušení činí sušené hovězí maso velmi lehkým a také výrazně zmenšuje jeho objem. Obě tyto vlastnosti jsou velmi žádoucí při balení expedičního batohu, kdy má každý ušetřený gram zavazadla cenu zlata. Kromě toho si maso zachovává mnoho přirozených výživových vlastností, které dokonale zásobují organismus při velké zátěži. Sušené hovězí maso je vhodné i pro každodenní použití jako kvalitní svačina, která je skvělou alternativou chipsů nebo tyčinek.

Bohatá nabídka příchutí v sortimentu Jack Link’s

Hovězí maso této americké značky se vyrábí v mnoha různých příchutích, aby vyhovovalo chutím všech milovníků této pochoutky. Tradicionalisty potěší klasické sušené hovězí maso připravené se sójovou omáčkou, která skvěle zvýrazní dokonalou chuť masa. Ti, kteří dávají přednost ostřejší kuchyni, si vychutnají verzi ochucenou velkým množstvím hrubě mletého pepře. Pro milovníky asijské kuchyně bude sušené hovězí maso s příchutí teriyaki nezbytným doplňkem každého výletu. Kdo rád experimentuje, může vyzkoušet sušené hovězí maso Jack Link’s se sladkou a pikantní příchutí. Všechny příchutě jsou k dispozici v různě velkých baleních, takže ty menší se hodí na jednorázovou svačinu na cestách, zatímco ty větší si rádi otevřete během večera s přáteli. Optimálně nakrájené kousky hovězího masa s jedinečnou chutí by měl vyzkoušet každý milovník masa. Pokud stále nevíte, kde koupit Jack Link's Beef Jerky, navrhujeme, že velký výběr příchutí je k dispozici v našem internetovém obchodě 8a.cz.