top

Funkční spodní prádlo Icebreaker

Termoprádlo Icebreaker® je vyrobeno z přírodních vláken, která mají bakteriostatické a antialergické vlastnosti. Merino vlna je prodyšná a má vynikající termoregulační vlastnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

158 výrobky

na stránce
  1. -40%
    Termolegíny Icebreaker 260 Zone Legless - jet/black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

158 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální prádlo Icebreaker - vynikající kvalita a pohodlí!

Značka Icebreaker je jedním z největších a nejznámějších výrobců termoprádla na světě. Klíčem k úspěchu je kombinace moderních výrobních metod s nejkvalitnější merino vlnou. Proto jsou boxerky, kamaše, mikiny a Termální trička Icebreaker si vybírají ti nejnáročnější turisté. Termální prádlo Icebreaker je široký výběr produktů! Některé jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny merino, jiné mají funkční příměsi syntetických vláken nebo Tencel®. Co značku rozhodně odlišuje, je její ekologický přístup! Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, což pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého do atmosféry a množství odpadu na skládkách po celém světě! Termální prádlo Icebreaker bylo vyvinuto tak, aby poskytovalo maximální možné pohodlí. To znamená, že můžeme počítat s udržením optimální tělesné teploty, zamezením podráždění a udržením pokožky v co největším suchu. Kromě toho v nabídce značky najdeme mikiny a termální legíny Icebreaker, které jsou zcela bezešvé!

Klíčem k úspěchu je kvalitní merino vlna

Termoprádlo Icebreaker je bez výjimky vyrobeno z vysoce funkční merino vlny. Tento výrobek je jako žádný jiný ideální pro první vrstvu horské výbavy. Proč? Má totiž vynikající termoregulační vlastnosti. Umožňuje ukládat teplo, což vás chrání před prochladnutím, ale během intenzivního tréninku může také účinně snížit riziko přehřátí. Merino vlna účinně absorbuje pot vznikající při námaze a odpařuje ho. Navzdory všeobecnému přesvědčení tento typ vlny nekouše! Je mimořádně měkká a nedráždí. Termoaktivní oblečení z merino vlny má také bakteriostatické vlastnosti. Díky těmto vlastnostem vydrží dlouho svěží! Termoaktivní prádlo Icebreaker může, ale nemusí mít ve svém složení přídatné látky. Nejoblíbenější je nylon. Toto syntetické vlákno je navrženo tak, aby tkanina déle vydržela a rychleji schla. Další oblíbenou přísadou je Tencel®. To napomáhá prodyšnosti a je mimořádně šetrné k životnímu prostředí a zcela biologicky odbouratelné!