top

Helinox

Helinox je značka výjimečného kempingového nábytku. Skládací židle, stoly a postele vyrobené s důrazem na detail zajistí vysokou úroveň pohodlí na každém výletě. Lehké, kompaktní a pohodlné - takové jsou výrobky značky Helinox.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Helinox - kempingový nábytek

Značka Helinox nabízí od roku 2009 outdoorovým nadšencům špičkový skládací kempingový nábytek. Konstrukce, které byly zdokonaleny do nejmenších detailů, se snadno balí, jsou extrémně pevné, lehké a skvěle vypadají. Především však poskytují maximální pohodlí, takže se můžete cítit jako doma, ať už kempujete u jezera, v horách nebo v lese.

Většina modelů Helinox používá ve svých rámech hliníkové trubky DAC. Jedná se o výrobek špičkové kvality, který v sobě spojuje vysokou pevnost a lehkost. Originální spojky trubek jsou vyrobeny z pevného nylonu. Na jedné straně zajišťují, že nábytek lze složit pro přepravu, a na druhé straně nabízejí maximální stabilitu v rozloženém stavu. Bez významu nejsou ani materiály použité na sedáky a opěradla. Jsou vysoce odolné proti oděru a poškození. Klíčová místa jsou navíc vyztužena prošíváním.

Výrobky Helinox v obchodě 8a.cz

Pokud hledáte kempingový nábytek, který kombinuje moderní design s nejlepšími dostupnými materiály, jistě se vám budou líbit modely Helinox. V naší nabídce najdete mimo jiné ultralehké kempingové židle, které jsou ideální pro kempování a stanování v divočejších lokalitách. Velmi populární jsou také stoly a polní lůžka, které zaručují pohodlný odpočinek na každém výletě.