top

Grand Trunk

Grand Trunk je americká značka specializující se na výrobu turistických hamak z lehkého a pevného nylonu. Nabízí také veškeré potřebné příslušenství pro hamaky, jako jsou závěsné systémy, vložky a moskytiéry. Výrobky Grand Trunk se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

Vymazat

Značka Grand Trunk

Zakladatelé společnosti od počátku milovali outdoorová dobrodružství. Jejich touha podělit se o tuto vášeň se světem vedla v roce 2001 k vytvoření značky Grand Trunk. Stala se průkopníkem v zavádění a popularizaci turistických hamak z lehkého, ale velmi pevného nylonového plátna. Společnost sídlila v Salt Lake City ve státě Utah v USA a sídlí tam dodnes. Značka se zaměřuje především na nejvyšší kvalitu svých výrobků. Používají se pouze ta nejlepší konstrukční řešení a pevné materiály, což znamená, že výrobky tohoto výrobce lze používat sezónu co sezónu. Dobré a spolehlivé turistické vybavení je jedním z faktorů, které přispívají k popularizaci outdooru. Každý výrobek Grand Trunk vás vybízí k tomu, abyste vyšli z domu, vydali se do nedalekého lesa, hor nebo k jezeru a užívali si jeho funkčnost a plnou radost z pobytu blíže přírodě. Americká značka svými aktivitami dalece přesahuje klasickou výrobu a prodej. Především podporuje organizace, které povzbuzují mladé lidi k aktivitě v přírodě. Společně realizované programy aktivizují mladé lidi a poskytují jim dovednosti potřebné při výletech do přírody.

Outdoorové vybavení americké značky

Grand Trunk se specializuje především na design a výrobu turistických hamak a veškerého souvisejícího příslušenství. Právě tento výrobce zpopularizoval lehké turistické hamaky z nylonové tkaniny. Díky tomu jsou při balení do tašky velmi kompaktní a zároveň se vyznačují vysokou odolností proti roztržení. V nabídce jsou hamaky pro 1 a 2 osoby, které nabízejí ještě větší pohodlí při relaxaci. Velmi oblíbené jsou hamaky Grand Trunk s integrovanou moskytiérou, které jsou ideální k jezerům, řekám a do tropů. Poskytují pohodlné místo k odpočinku a účinně chrání před hmyzem.

Výrobce nabízí také veškeré potřebné příslušenství pro hamaky Grand Trunk nabízí karabiny, lanka a kompletní závěsné systémy, které vám umožní pohodlně upevnit hamaku, ať už během outdoorových výprav, dovolených nebo jen na zahradě. Pokud někde chybí stromy, je k dispozici i speciální stojan, kterým lze hamaku rozepnout téměř kdekoli. Několik trubek složených pro přepravu vám umožní užívat si hamaku u moře, na louce nebo na balkoně. Při používání hamak na expedicích a výletech je často nutné chránit se před deštěm. Plachty na hamaky Grand Trunk poskytují dostatečnou ochranu. Jsou vyrobeny z velmi lehkého, nepromokavého materiálu, který optimálně chrání před vodou, a po složení se snadno vejdou do batohu. Pro chladnější noci je nezbytné zateplení určené pro hamaky Under Trunk. Jedná se o řešení podobné spacáku, které zavěsíte pod hamaku, abyste si chránili záda před chladem nebo větrem. Jsou skvělé na přenocování nebo odpočinek v hamace při nižších teplotách.

Výrobky značky Grand Trunk si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Pokud plánujete výlety do přírody spojené s přenocováním nebo odpočinkem v hamace, americký výrobce má jistě řešení připravené speciálně pro vaše potřeby. V našem obchodě si můžete zakoupit hamaku i veškeré potřebné příslušenství. Závěsné systémy, plachty, zateplení a mnoho dalších drobností užitečných při outdoorových výletech. Grand Trunk nabízí také praktické cestovní taštičky, peněženky a dokonce i skládací turistické židle. Všechny výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a odolností, takže se z nich můžete těšit po dlouhou dobu.