top

Funkční spodní prádlo Columbia

Termoprádlo Columbia® je základní vrstvou horského oblečení, která je navržena tak, aby vás udržela v teple. Rychleschnoucí a vysoce prodyšný materiál odvádí při cvičení vlhkost od těla.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -36%
  Termolegíny dámské Columbia Midweight Stretch Tight - dusty pink
  Termolegíny dámské Columbia Midweight Stretch Tight - dusty pink
  včetně DPH 889Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 849Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 1399 Kč (-36%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Termální prádlo Columbia pro všechny vaše plány na horách

Americká značka Columbia je již desítky let známá výrobou outdoorového oblečení nejvyšší kvality. Kombinuje moderní technické materiály s designem, který je propracovaný až do krajnosti. Vznikají tak vysoce ceněné stavby, které využívají další generace turistů. U termoaktivního oblečení tomu není jinak. termoprádlo Columbia je velmi univerzální. Díky své pokročilé konstrukci poskytuje řadu vlastností, které jsou pro turisty žádoucí. Je tedy zodpovědný nejen za udržování správné tělesné teploty, ale také za udržování suché pokožky. Díky tomu je ideální pro jakoukoli činnost. Rukavice, stejně jako termální mikiny Columbia můžete nosit na zimní procházky, vícedenní túry nebo běh na lyžích.

Proč je správný výběr spodního prádla tak důležitý?

Protože přichází do přímého kontaktu s naší pokožkou! Termoprádlo Columbia je proto ideální volbou. Díky střihu na míru dokonale ladí s ostatními vrstvami horského oblečení. Spodní prádlo výborně absorbuje vlhkost, která se tvoří na pokožce ve formě potu, a odpařuje ji. Výsledkem je příjemná tělesná teplota a příjemný pocit sucha. Při výběru spodního prádla stojí za to věnovat pozornost jeho hmotnosti. Správná volba vám umožní udržovat optimální tělesnou teplotu bez ohledu na počasí a intenzitu vašeho úsilí. termoprádlo Columbia je vyrobeno z extrémně lehkých a rychleschnoucích tkanin, které mají speciální bakteriostatickou úpravu. Tím se potlačuje množení mikrobů zodpovědných za zápach. Díky tomu zůstává látka déle svěží, což oceníte při celodenních aktivitách!

Termoaktivní prádlo Columbia v nabídce obchodu horský obchod 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku termoaktivního oblečení této uznávané značky. Poskytne vám maximální pohodlí při venkovních aktivitách. Ať už se chystáte běhat nebo na nenáročnou túru, spodní prádlo je nejdůležitější vrstvou outdoorového oblečení. Kolekce zahrnuje dámské i pánské termoprádlo Columbia Každý tak najde produkty, které dokonale vyhovují jeho individuálním plánům a preferencím.