top

Funkční mikiny Columbia

Termo mikiny Columbia® jsou ideální pro milovníky hor, právě včas na chladnější období. Dokonale padnoucí prodyšné prádlo lze nosit přímo na těle nebo jako druhou vrstvu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Mikiny Columbia - tepelný komfort na horách

Americká značka Columbia je jedním z nejznámějších a nejtrvalejších výrobců outdoorového oblečení na světě. Ne nadarmo po výrobcích této společnosti sahají další generace náročných turistů. Nejvyšší kvalita zpracování v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi značky je zárukou maximálního tepelného komfortu v horách. Termální mikiny Columbia jsou vyrobeny z patentovaných syntetických tkanin s mnoha pro turisty žádoucími vlastnostmi. Spárujte s termoaktivní legíny Columbia jsou vynikající funkční první vrstvou horského oblečení. Ten se dobře kombinuje s dalšími vrstvami oblečení a umožňuje nám udržet pokožku v suchu a přiměřenou tělesnou teplotu!

Moderní kvalitní syntetické tkaniny

Termální mikiny Columbia jsou syntetické konstrukce vyznačující se vynikajícím zpracováním. Použitá tkanina má rychleschnoucí vlastnosti. Díky těmto vlastnostem je pot, který se během cvičení tvoří na pokožce, účinně absorbován a ve formě vodní páry přenášen do dalších vrstev oblečení. Spodní prádlo je také navrženo tak, aby nás chránilo před podchlazením a přehřátím. To je možné díky vynikajícím izolačním vlastnostem a vysoké prodyšnosti. Anatomicky tvarovaný střih a přídavek elastanu zajistí, že vaše nová termální mikina nebude omezovat vaše pohyby! Některé mikiny Columbia jsou navíc opatřeny speciálním potiskem Omni-Heat Reflective™. Ta je navržena tak, aby minimalizovala ztráty tepla z těla během cvičení. Díky tomu je ideální pro aktivity v extrémně chladném počasí!

Termální mikiny Columbia v nabídce horského obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete velký výběr termální prádlo Columbia Při zimní turistice nebo na lyžařských svazích vám zabrání ztratit příjemnou tělesnou teplotu. Díky špičkovému zpracování vás budou mikiny Columbia Thermal Sweatshirts provázet po mnoho dalších sezón. Kolekce zahrnuje dámské i pánské modely, takže si v ní každý najde to své. Díky důrazu na detail se můžete spolehnout na pohodlí bez ohledu na venkovní teplotu.