top

Friction Labs

Friction Labs je značka specializující se na výrobu magnésia pro lezce a sportovce. Produkty nejvyšší kvality jsou cenné profesionálními sportovci. Zkontrolujte nabídku Friction Labs online!
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. Mleté magnézium FrictionLabs Bam Bam Super Chunky 283 g
  Mleté magnézium FrictionLabs Bam Bam Super Chunky 283 g
  včetně DPH 551Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 551Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 551Kč 0%

  wish list

 2. Magnézium FrictionLabs Bam Bam Chunky 142 g
  Magnézium FrictionLabs Bam Bam Chunky 142 g
  včetně DPH 330Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 330Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 330Kč 0%

  wish list

 3. Tekuté magnézium FrictionLabs Secret Stuff Chalk Cream 75 ml
  Tekuté magnézium FrictionLabs Secret Stuff Chalk Cream 75 ml
  včetně DPH 423Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 330Kč +29%
  Doporučená cena výrobce 423Kč 0%

  wish list

 4. Magnézium FrictionLabs Unicorn Dust Chalk 283 g
  Magnézium FrictionLabs Unicorn Dust Chalk 283 g
  včetně DPH 551Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 551Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 551Kč 0%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Friction Labs Magnesium - co ho odlišuje?

Většina značek lezeckého magnésia tvrdí, že jejich magnézie je 100% uhličitan hořečnatý. To však není úplně pravda. Magnésie vždy obsahuje nějaké nečistoty, příměsi nebo plniva. Značka Friction Labs jako první společnost připouští, že její magnésie obsahuje příměsi jiných látek. Jednoduše řečeno, výroba magnésie s 100% čistotou by byla extrémně drahá a nepraktická. Friction Labs však zaručuje, že nabízené produkty značky jsou nejčistší formou magnésie dostupnou na trhu. Díky tomu skvěle vysušuje ruce, zvyšuje jejich přilnavost a umožňuje méně časté nanášení magnésia na ruce. Pokud nevěříte slogany, nejlépe si její vlastnosti otestujte sami. Je třeba poznamenat, že Friction Labs magnésie je vyrobena z nejvyšší kvality materiálů. Celý výrobní proces probíhá v továrně v Denveru ve státě Colorado.

Různé druhy magnésie

Značka Friction Labs nabízí několik druhů magnésie. Ve skutečnosti záleží pouze a výhradně na individuálních preferencích, na který se rozhodnete. Pokud jste doposud používali kusové magnésie, nejlepší volbou může být Friction Labs Bam Bam nebo Gorilla Grip. Pokud preferujete co nejjemnější formu magnésie, Unicorn Dust se skvěle osvědčí (tento typ magnésie je také skvělým doplňkem k Friction Labs koulí s magnésií). Pokud nemáte tušení, který z produktů si vybrat, nejlépe začněte s Friction Labs Gorilla Grip, který je nejpopulárnější.

Produkty Friction Labs zakoupíte v online obchodě 8a.cz

Na našem obchodě vám zajišťujeme široký výběr Friction Labs magnésie. Od klasického práškového tvaru, přes kouli s magnésií, až po tekutou magnésii Secret Stuff. Díky tomu si každý lezec vybere magnésii ideálně přizpůsobenou svým potřebám. Bez ohledu na to, jestli jedete na výlet na skály nebo trénujete na umělé lezecké stěně, produkty Friction Labs zajistí správnou přilnavost vašim rukám.