top

Extremities

Extremities je značka založená na potřebě chránit lidi při fyzické aktivitě v mrazu. V její nabídce jsou tenké izolační rukavice, voděodolné modely s membránou a zateplené rukavice.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

Vymazat

Extremities – nezbytné doplňky pro outdoorové a turistické oblečení

Extremities je značka specializující se na výrobu outdoorového a turistického oblečení, jako jsou rukavice, čepice a kukly. Ačkoli samotný název vznikl v roce 1991, zkušenosti jeho tvůrců sahají až do roku 1980, kdy pod značkou Wild Country vznikaly produkty pro milovníky expedic a turistiky. V průběhu let společnost Extremities dosáhla mnoha průlomových úspěchů na trhu s outdoorovými výrobky. V polovině osmdesátých let vznikly první na světě horské palčáky vybavené membránou GORE-TEX® a podlepenými švy. V roce 1995 značka uvedla na trh rukavice vybavené větruodolnou membránou Windstopper® a také modely z fleecu. O rok později je na trh uvedena kompletní kolekce specializovaných horských rukavic GTX. Jedná se o modely určené pro horolezce, lyžaře a skialpinisty. V následujících letech došlo k rozšíření sortimentu a vzniku nových modelů v různých kolekcích. V roce 2007 společnost Extremities zavedla u vybraných modelů syntetickou izolaci PrimaLoft®. Jedná se o ideální řešení pro modely určené pro velmi nízké teploty.

Nabídka značky Extremities je rozdělena do několika kolekcí, které jsou dokonale přizpůsobeny potřebám uživatelů. V závislosti na aktivitě pro ně značka Extremities připravila speciální nabídku. Turisté a milovníci outdoorových výletů zde najdou ideální zboží. Vyznačují se maximální odolností, takže bez problémů vydrží mnoho kilometrů na stezkách. Horská a expediční kolekce zahrnuje modely připravené do extrémních podmínek, a to jak z hlediska nízkých teplot, tak skalnatého terénu. Pro milovníky cyklistiky připravila značka Extremities samostatnou nabídku oděvních doplňků. Tyto modely jsou ideální pro dlouhé hodiny strávené v sedle. Pro milovníky lyžování jsme připravili čepice a rukavice, které nadprůměrně izolují od nízkých teplot. Silnější modely jsou ideální pro mrazivé teploty na zasněženém svahu. Nejlehčí modely jsou určeny pro milovníky běhu v nižších teplotách. Jsou ideální pro trénink a závody.

Široký výběr kvalitních rukavic Extremities

Společnost Extremities se specializuje na projektování různých typů rukavic. Nabídka zahrnuje pětiprsté modely, palčáky a rukavice bez prstů. V současné době je v nabídce mnoho modelů, jako jsou ultralehké rukavice pro zahřátí, středně teplé běžecké rukavice a zimní horské rukavice, které poskytují komplexní ochranu proti chladu a vlhku. Ty zahrnují samostatné modely pro trekking a horolezectví a také lyžařskou řadu. Řada zahrnuje rukavice s odhalenými konečky prstů, které umožňují zachovat vynikající úchop a cit pro vybavení. Tyto modely se skvěle hodí pro přechodná roční období. Pro každého, kdo hledá účinnou ochranu rukou proti chladu, bude značka Extremities tou nejlepší volbou. Rukavice různých konstrukcí a materiálů vám umožní dokonale si vybrat model pro vaši aktivitu, abyste zajistili optimální teplotu, přilnavost a ochranu před nepříznivými podmínkami. Společnost neustále zavádí nová technologická řešení a rozšiřuje svůj sortiment. Díky tomu její sortiment zahrnuje kompletní nabídku zimních rukavic, ale i vysoce výkonných sněhových chráničů a čepic.

Outdoorové a turistické doplňky Extremities

Kromě kvalitních rukavic nabízí značka také další doplňky, které jsou při zdolávání horských tras nezbytné. Mezi ně patří návleky GORE-TEX®, které nabízejí fenomenální kombinaci ochrany a vysoké prodyšnosti. Ocení je zejména turisté a horolezci pohybující se v horách v zimě a v přechodných ročních obdobích. K dispozici jsou také modely z tradičních materiálů. Mezi výrobky Extremities patří také takové součásti vybavení, jako jsou čepice a kukly. Lehké modely jsou ideální pro chladnější části roku. Všechny dokonale doplňují technické oblečení a poskytují tělu optimální podmínky pro aktivitu. Ať už se věnujete trekkingu, horolezectví nebo lyžování, jistě najdete v naší nabídce produkty Extremities, které jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám. Vysoká kvalita použitých materiálů v kombinaci s precizním zpracováním se promítá do vysoké odolnosti a funkčnosti každého výrobku.

Extremities – oblíbené kategorie

Rukavice Extremities Čepice Extremities Lyžařské rukavice Extremities Rukavice GORE-TEX Extremities Skialpové rukavice Extremities
Běžecké rukavice Extremities Rukavice na dotykový displej Extremities Softshellové rukavice Extremities Fleecové rukavice Extremities Funkční čepice Extremities
Zimní čepice Extremities Palčáky Extremities