top

EVOC

EVOC to jsou špičkové výrobky pro cyklisty, lyžaře a snowboardisty. Doplňky, jako jsou chrániče, zvýší bezpečnost při rychlých sjezdech. Moderní cyklistické a lyžařské batohy s chrániči EVOC Vám umožní vzít si s sebou potřebné vybavení. Převoz věcí na cestách zase usnadní speciální brašny na kola nebo lyže.
Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

 1. -11%
  Cyklistická mikina Evoc Hoody Jacket - black

  wish list

 2. -15%
  Batoh na kolo Evoc E-Ride 12 - stone/petrol

  wish list

 3. -15%
  Batoh na kolo Evoc Ride 8 - ocean

  wish list

 4. -15%
  Batoh na kolo Evoc Neo 16 - carbon grey

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

Vymazat

Jak vznikla značka EVOC?

Její zakladatelé byli neustále na cestách. Už 20 let hledali na horských kolech, snowboardech a lyžích ty nejlepší stezky a zasněžené svahy po celém světě. Často však nemohli najít vybavení, které by stoprocentně splňovalo jejich požadavky. Takto přišli na nápady a návrhy vlastního vybavení. Mimořádně funkční a vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Chcete-li si udělat představu o tom, jací lidé tvoří značku EVOC, je nejlepší seznámit se s jejími počátky.

Při natáčení snowboardového filmu v roce 1999 v Rakousku spadne jeden ze snowboardistů, Holger Feist, při útěku před lavinou a utrpí zranění zad. Ukáže se, že příčinou je lopata v jeho batohu. To dalo vzniknout myšlence vybavit freeridové batohy chrániči zad. V roce 2000 se během cyklistické expedice do Basecampu u Everestu zrodil další nápad. Třítýdenní expedice po tibetských stezkách odhaluje všechny nedostatky klasických batohů při použití na kole. „Je to jako mít na zádech míč” - Holger uzavírá. V jeho hlavě se již rodí touha vyvinout batoh speciálně přizpůsobený pro cyklisty. Stane se jedním z nejznámějších produktů společnosti EVOC Jakmile se vrátí do Mnichova, začne šít a experimentovat s novými vzory.

Výprava do Bolívie v roce 2003 se také neobešla bez dobrodružství. Jedno z horských kol opouští letištní zavazadlový pás doslova na kusy. V tu chvíli přichází na mysl otázka - proč není na trhu žádný rozumný kufr pro jejich bezpečnou přepravu? Krátce po této cestě vznikají první modely. Jak se ukázalo o několik let později, staly se klíčovým produktem. Jednoho dne zazvonil telefon z Hongkongu. Je to jeden z přátel Holgera Feista – Bernd Stucke. Během svého pobytu předal své kolo jedné z nejznámějších opraven kol ve městě. Náhoda tomu chtěla, že bylo zabaleno v jednom z prvních přepravních obalů, které Holger Feist vyrobil. Na majitele služby udělal kufřík takový dojem, že si jich hned objednal 50. Díky této první zakázce se v roce 2008 zrodila společnost EVOC Od té doby neustále roste a rozšiřuje svou nabídku inovativních produktů. Na základě získaných zkušeností, ale i nových potřeb všech milovníků horských sportů nás návrháři tohoto výrobce neustále překvapují novými řešeními, úrovní bezpečnosti a designem.

Výrobky EVOC pro cyklisty

Výrobce se ve své nabídce zaměřuje na širokou skupinu uživatelů. Jeho nabídku můžeme rozdělit do čtyř kategorií. Vybavení pro jízdní kola, zimní sporty, fotografy a cestování. Hlavními adresáty široké nabídky batohů, brašen a chráničů jsou nadšenci do horské cyklistiky. EVOC se stal trvalou součástí dobrých obchodů s jízdními koly. Právě při rychlých sjezdech z hor potřebujeme zvláštní ochranu. Řešení tohoto typu jsou mezi příznivci freeride a enduro kol velmi oblíbená. Obzvláště oceněný jsou cyklistické batohy EVOC s chráničem, který nabízí skvělou stabilitu a účinnou ochranu zad v případě pádu. Toto řešení si nachází stále více příznivců, zejména mezi těmi, kteří provádějí rychlé sjezdy v náročném terénu.

Pokud se chystáte na krátký výlet, jsou ledvinky EVOC, které jsou speciálně přizpůsobeny cyklistům, užitečným doplňkem. Poskytují prostor pro základní věci, jako jsou klíče, náhradní duše nebo svačina. Některé nabízejí i možnost instalace hydrovaku. Nabídka pro milovníky dvou kol zahrnuje také kvalitní vybavení pro cykloturistiku. Malé brašny na kolo EVOC připevněné k rámu, sedlu a řídítkům vám umožní sbalit si zavazadla na noční výlet. Díky svým kompaktním rozměrům neomezují naši mobilitu tolik jako klasické brašny. Pokud se chystáte na cyklistický výlet do zahraničí nebo na jiný kontinent, pomohou vám přepravní tašky na kolo EVOC Moderní modely usnadní přepravu kol letadlem, vlakem nebo autokarem. Chrání vaše kolo před snadným poškozením jinými zavazadly. Díky praktickým řešením bude balení kola a jeho následný přesun po letištích velmi pohodlný.

Batohy na lyže a snowboard

Značka EVOC zahrnuje také širokou nabídku produktů pro lyžaře a snowboardisty Mezi zimní doplňky patří lavinové batohy, které se staly trvalou součástí výbavy všech lyžařů mimo sjezdovky. Lze do nich snadno uložit lavinový set a další vybavení. Výrazně také snižují riziko zasypání lavinou. Freerideři mimo sjezdovky ocení také lyžařské batohy EVOC s chráničem zad, který je nepostradatelným doplňkem pro rychlé sjezdy v neznámém terénu nebo pro zdolávání mnoha překážek. Kompaktní modely poskytují skvělou ochranu zad, aniž by omezovaly volnost pohybu. V nabídce nemohlo chybět ani příslušenství, které usnadňuje cestování s veškerým potřebným vybavením. Patří mezi ně cestovní vaky na lyže, snowboardy a boty Jsou ideálním způsobem balení, ať už letíte na druhý konec světa, nebo se jen chystáte na rychlý víkendový výlet. Lyžařské vybavení v obalech se neušpiní a nepoškodí čalounění vašeho auta.

Prohlédněte si nabídku EVOC online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů tohoto výrobce, protože víme, že splní požadavky i těch nejzkušenějších cyklistických, lyžařských nebo snowboardových nadšenců. Nejkvalitnější materiály se promítají do vysoké odolnosti jednotlivých modelů. Nabídka značky zahrnuje nejen produkty s čistě sportovním účelem. Jako odborník na výrobu batohů s chráničem, měla společnost EVOC snadný úkol také se svou řadou batohů a fotobrašen Jsou ideální pro ochranu vašeho vybavení před poškozením na každé expedici nebo túře. Rychlý přístup k fotoaparátu vám umožní pořídit ještě úžasnější snímky. Vysoká funkčnost znamená, že vybavení nepřekáží při prováděných činnostech, ale pomáhá dosahovat stále odvážnějších cílů. Prohlédněte si výjimečné brašny, chrániče, oblečení a batohy EVOC s rychlým dodáním!!