top

Euroschirm

Značka Euroschirm patří německému výrobci, který vyrábí turistické deštníky již od roku 1919. Trekingové deštníky jsou ceněné pro svou odolnost, díky čemuž se ideálně hodí na jakoukoliv cestu.
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

  1. -29%
    Deštník Euroschirm Birdiepal Octagon - red

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

Vymazat

Maximální pevnost a ovladatelnost díky moderním technologiím

Trekingový a turistický deštník se musí vyznačovat zvýšenou odolností. Je to proto, že je vystaven mnohem náročnějším povětrnostním podmínkám než jeho ekvivalent používaný pouze v městských podmínkách. Vytvoření extrémně odolných turistických deštníků bylo možné díky použití moderních materiálů. Proto německý výrobce Euroschirm používá ve svých výrobcích mimo jiné hliník, skleněná a dokonce i uhlíková vlákna. To umožňuje vytvářet jedinečné výrobky, které se dokonale osvědčí ve větrném počasí i v lijáku. Použití materiálů se zvýšenou pružností nebo pevností v příslušných segmentech umožňuje zachovat optimální parametry celé konstrukce. Deštník se pod proudem vody nebo náhlým poryvem větru přiměřeně prohne a rychle se vrátí do svého tvaru.

Deštníky Euroschirm nejsou jen odolné materiály

Trekingový deštník lze vybavit také mnoha praktickými doplňky, které se vám budou v terénu hodit. Mezi ně patří kompas v rukojeti, který je užitečný pro rychlé určení směru, nebo miniaturní svítilny, které pomáhají ve tmě. Deštníky z trekové kolekce německého výrobce jsou obvykle kompaktní nebo je lze snadno připnout k batohu. Díky tomu si je můžete vzít s sebou na jakoukoli túru bez ohledu na její délku nebo terén. Tyto deštníky se úspěšně používají i při každodenním používání a poskytují skvělou ochranu před promoknutím. Pokud vám déšť znemožňuje chůzi po stezkách, přichází značka Euroschirm na pomoc - turistický deštník do náročných podmínek nabízí skvělou ochranu před nepřízní počasí.