top

ENO

V průběhu několika let svého působení na trhu si ENO vybudovalo silnou pozici mezi výrobci houpacích sítí. Turistické hamaky, které vyrábí, se vyznačují promyšleným a rafinovaným designem.
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

ENO Eagles Nest Outfitters – značka zrozená z vášně

Společnost byla založena v roce 1999 a může se pochlubit tím, že byla založena na lásce k houpacím sítím. Chtělo to sny, tvrdou práci a nekonečnou vášeň pro cestování a poznávání nových dobrodružství. Celý příběh společnosti ENO Eagles Nest Outfitter začal na Floridě prodejem hamak přímo z dodávky, která byla zároveň mobilním sídlem společnosti. Prodej probíhal převážně na hudebních festivalech a slavnostech. Díky přímému prodeji a neustálému kontaktu s uživateli se značka rychle stala populární a móda houpacích sítí jako pohodlné alternativy spaní si rychle získala oblibu. V prvních letech se rychle ukázalo, že zákazníci požadují více než jen tradiční houpací síť. Tak vznikly turistické hamaky. Hitem se staly kompaktní modely složené do malých rozměrů, které bylo možné okamžitě sbalit do batohu a vydat se na cestu. Spolu s nimi se objevil i systém upevnění houpací sítě založený na páskách, který nevyžadoval použití dalších uzlů. Díky patentování tohoto řešení se hamakz ENO odlišily od konkurence.

Sídlo značky se v současné době nachází v Asheville v Severní Karolíně. Společnost se neustále zaměřuje na vývoj a zdokonalování svých výrobků - houpacích sítí a veškerého příslušenství, které může být užitečné při jejich používání. Kromě vývoje nových řešení se společnost stará také o životní prostředí. 1 % svých příjmů věnuje ekologickým organizacím. Společnost je navíc partnerem organizace Trees for the Future, díky níž budou za každou prodanou houpací síť vysazeny 2 nové stromy.

Turistická hamaka ENO Eagles Nest Outfitters – jaký model zvolit?

Ústřední součástí kolekce této značky jsou houpací sítě ENO, které se vyrábějí ve dvou základních variantách. Klasická a kompaktní verze určená pro samotáře a turistická houpací síť pro dvě osoby, která nabízí větší pohodlí při odpočinku. Materiály použité při jejich výrobě jsou extrémně lehké, ale zároveň si zachovávají vysokou pevnost. To se promítá do vynikajících použitelných funkcí. Hamaky Eagles Nest Outfitters lze snadno sbalit do přenosných obalů, takže se snadno vejdou do batohu nebo tašky. Jsou ideální volbou jak na výlet či exkurzi, tak i na zahradu, kde poskytnou místo pro klidnou relaxaci. V nabídce ENO najdete i specializovanější modely, jako je ultralehká houpací síť pro přežití nebo turistická houpací síť s moskytiérou, které se budou hodit při náročnějších expedicích do tropického podnebí nebo při několikatýdenních horských túrách.

ENO Eagles Nest Outfitters – vše pro hamaky

Výrobce Eagles Nest Outfitters má ve své nabídce nejen houpací sítě, ale také potřebné k nim příslušenství. Zajistí maximální pohodlí při jejich sestavování a zpříjemní pobyt v houpací síti i v méně příznivých podmínkách. Nejdůležitější jsou jistě systémy pro zavěšení hamak. Správně navržené popruhy a ultralehká lana umožňují rychlé upevnění houpací sítě bez rizika poškození stromu. Vhodně sladěné závěsné systémy houpacích sítí umožňují vytvořit kompaktní sestavu, s jejíž pomocí si můžete během chvilky připravit místo na spaní správným natažením houpací sítě mezi stromy. Při používání houpacích sítí ENO Eagles Nest Outfitters na turistických výletech je také nutné chránit se před deštěm. Turistické plachty se v této roli ukáží jako nepostradatelné. Jedná se o speciální přístřešky z velmi lehkých materiálů s voděodolnými vlastnostmi. Jejich rozměry byly dokonale přizpůsobeny houpacím sítím, díky čemuž účinně chrání před promočením a zároveň při balení nezabírají příliš mnoho místa.

Turistická hamaka Eagles Nest Outfitters – dokonalá alternativa k minimalistickým stanům.

Turistické hamaky ENO jsou mezi turisty a milovníky trekkingu stále oblíbenější. Poskytují pohodlné místo na spaní a jejich hmotnost je nesrovnatelná s jakýmkoli stanem. Navíc nemusíme hledat optimální místo pro postavení stanu - rovnou, pokud možno vodorovnou plochu bez kamenů. Stačí dva stromy ve vhodné vzdálenosti od sebe a během několika sekund na ně lze namontovat houpací síť. Jedná se o optimální volbu pro osoby cestující s minimalistickými zavazadly. V obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr houpacích sítí ENO Eagles Nest Outfitters a potřebného příslušenství. Všechny zajistí maximální pohodlí jak při přenocování v terénu, tak při odpolední relaxaci na zahradě.