top

DUER

DUER je oděvní značka pro aktivní lidi. Pokud hledáte oblečení, které vypadá skvěle každý den a zároveň poskytuje pohodlí při mírné fyzické aktivitě, pak Vás osloví modely tohoto výrobce. DUER se specializuje především na design pohodlných džínových kalhot, kraťasů a joggerů.
21
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce
 1. -23%
  Kalhoty DUER All Weather Denim Slim - heritage rinse

  wish list

 2. -23%
  Kalhoty DUER Performance Denim Stay Dry Slim - equinox

  wish list

 3. -12%
  Kalhoty DUER Performance Denim Stay Dry Slim - rinse

  wish list

 4. -23%
  Kalhoty DUER No Sweat Jogger - golden

  wish list

 5. -24%
  Kalhoty DUER Performance Denim Slim - black

  wish list

 6. -24%
  Kalhoty DUER Live Free Adventure Pant - hawkeye

  wish list

 7. -24%
  Kalhoty DUER Live Free Adventure Pant - charcoal

  wish list

 8. -30%
  Kalhoty DUER No Sweat Relaxed Jogger - falcon

  wish list

 9. -30%
  Kalhoty DUER No Sweat Relaxed Jogger - black

  wish list

 10. -25%
  Kalhoty DUER No Sweat Slim Jogger - falcon

  wish list

 11. -29%
  Kalhoty DUER Stay Dry Fireside Denim Slim - lakeshore

  wish list

 12. -30%
  Kalhoty DUER All Weather Denim Slim - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce

Historie značky DUER

Ačkoli se v roce 2013 mohlo zdát, že je na trhu k dispozici téměř každé oblečení, Gary Lenett si všiml značné mezery v nabídce modelů od doby, kdy se začal věnovat cyklistice. Chybělo každodenní oblečení pro aktivní lidi, které by kombinovalo módní městský styl s funkčností sportovních nebo outdoorových modelů. Gary, který má 25 let zkušeností s výrobou džínů, spojil své síly s Abidem Hafeezem, specialistou na technické tkaniny. Tak se zrodil DUER – značka pro aktivní lidi, kteří „dělají mnoho věcí”. Od té doby je oblečení této značky, a zejména její kalhoty, volbou pro každodenní dojíždění do práce, pro outdoorová dobrodružství i pro chvíle, kdy zrovna netrenujete.

Základem výrobků DUER jsou pokročilé tkaniny, které procházejí mnoha testy. Nejdůležitější je samozřejmě používání prototypů v přirozených podmínkách. Než se kalhoty této značky dostanou do výroby, používají se ve městě na kole nebo při pěších výletech po stezkách. Do výroby jsou později uvolněny pouze ty modely, které nabízejí vysokou úroveň pohodlí, volnost pohybu a skvěle vypadají. Velký význam se přikládá také trvanlivosti oděvu. Správné materiály zajišťují dlouhou životnost jednotlivých modelů, čímž se snižuje množství odpadu a ekologická stopa

Různorodé produkty DUER

Všechny modely tohoto výrobce úspěšně kombinují městský styl s pohodlím, které nabízí sportovnější oblečení. Značka se zaměřuje především na kalhoty, kraťasy a běžecké kalhoty, které se skvěle hodí pro každodenní nošení. Pokud jste každý den ve městě aktivní - pohybujete se na kole, koloběžce, často spěcháte na další schůzku, je toto oblečení stvořeno právě pro vás. Kalhoty DUER s klasickým vzhledem jsou také oblíbenou volbou pro jednodušší outdoorové výlety. Na kratší vycházky po cestách se skvěle hodí kalhoty z pohodlného materiálu, ve kterých se můžete objevit i v práci. Mezi kalhotami jsou velmi oblíbené džíny, které nabízejí větší volnost pohybu než klasické modely. To je dáno použitými materiály i střihem. V nabídce obchodu 8a.cz najdete široký výběr kalhot DUER, které jsou ideální pro mnoho aktivit.