top

Danner

Danner je obuv, která je ideální pro aktivní použití. V nabídce jsou pohodlné outdoorové boty, boty do práce i na každodenní nošení. Americká značka je zárukou vysoké spolehlivosti.
41
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce
 1. -30%
  Dámská obuv Danner Trail 2650 Campo - birch/grape

  wish list

 2. -30%
  Vosk na boty Danner Boot Dressing Clear 4 oz

  wish list

 3. -30%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - red

  wish list

 4. -30%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - green

  wish list

 5. -30%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - blue

  wish list

 6. -30%
  Dámská turistická obuv Danner Jag Low - sand/teal

  wish list

 7. -30%
  Dámská turistická obuv Danner Adrika - sienna

  wish list

 8. -28%
  Turistická obuv Danner Skyridge - legion blue

  wish list

 9. -30%
  Turistická obuv Danner Skyridge - cathay spice

  wish list

 10. -30%
  Turistická obuv Danner Jag DW - birch/picante

  wish list

 11. -31%
  Turistická obuv Danner Jag - carbon black

  wish list

 12. -30%
  Turistická obuv Danner Free Spirit - dark earth

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce

Danner znamená vysoký komfort a odolnost

Značka Danner vyrábí již téměř 100 let boty pro lidi, kteří hledají spolehlivou obuv, aby mohli dosáhnout ještě dál a splnit si své sny. Charles Danner přišel na západ Spojených států s posláním vyrábět ty nejlepší boty pro těžce pracující dřevorubce, kteří razí zcela nové cesty tam, kam se dosud nikdo nevydal. Desetiletí zkušeností značky se dnes snoubí s nejmodernějšími technologiemi a stylem, díky nimž po botách Danner sahají celé generace průzkumníků, milovníků dobrodružství a těch, kteří jsou neustále v pohybu. Od svého založení v roce 1932 jsou boty této americké značky vytvářeny s maximálním důrazem na detail. První modely spatřily světlo světa díky výjimečným obuvnickým dovednostem a nárokům, které na obuv kladla drsná krajina západního pobřeží USA. Obuv musela být maximálně odolná a spolehlivá za všech povětrnostních podmínek, od vysokohorských jezer a hlubokých kaňonů až po husté lesy.

Široká nabídka produktů americké značky

V dnešní době je nabídka obuvi Danner velmi široká a zahrnuje nejen modely vhodné pro náročnou práci, ale také pro každodenní použití a turistické výlety. Nabídka značky byla rozdělena do několika sekcí, což usnadňuje vyhledávání obuvi vytvořené speciálně s ohledem na naše potřeby. Řada Work je nejvíce spjata s kořeny. Jedná se o pracovní obuv poskytující dostatečnou ochranu nohou a zároveň velmi vysokou odolnost. Pro turisty je naopak určena kolekce Danner Hike. Jedná se o turistickou obuv, která nabízí vysoký komfort při překonávání cest a stezek. Kombinace propracované konstrukce a vysoce kvalitních materiálů znamená, že boty nabízejí vysokou úroveň stability, přilnavosti a odolnosti, což je důležité zejména při mnohakilometrových túrách. Boty z řady Lifestyle jsou lehčí modely pro každodenní použití ve městě a pro výlety v lehčím terénu. U tohoto typu obuvi je na prvním místě pohodlí a skvělý vzhled bot. Nabídka amerického výrobce zahrnuje také vojenskou a taktickou obuv určenou do nejnáročnějších podmínek.

Boty Danner si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr obuvi americké značky. Mnoho modelů úspěšně kombinuje klasické svršky z pevné lícové kůže s moderními tkaninami a nepromokavými membránami, které umožňují plnou ochranu obuvi před vodou. Mnoho modelů je také vybaveno moderní podrážkou značky Vibram, která nabízí nadprůměrnou přilnavost na různých površích. Vybrané modely obuvi Danner jsou kompletně vyráběny v USA, v Portlandu ve státě Oregon. Jedná se o jedinečné modely, které vyrábějí lidé s dlouholetými zkušenostmi, kteří dbají na propracování i těch nejmenších detailů.